MK VILENJACI, Kutina 17.03. mala fešta

vilenjak

New member
obavezno dođite, a pozivam vas i na malu feštu vilenjaka u subotu 17.03. neka plesačica i puno pive se očekuje, dakle
17.03.
u prostorijama disco kuluba minotaur u kutini, sportski centar, ima veeeliko parkiralište za sve motore a i za aute...

očekujemo Vas....

 
budem te ja dovukao, bit će ona teta s dve sise i dve noge...

uz nju će biti
hocus pocus
fallen angles
ac/dc revival band

a bit će i mato,

u disko clubu minotaur-sportski centar, oko 21h...
http://www.turizam-kutina.hr/plangrada.asp?id=120&s=2
karta grada...
 
ma slavi se dolazak proljeća... kao, al ovo se može reć da je i kao prva fešta MK "Vilenjaka" pa ono.... evo i letak


nego jel dolazite?
 
a jebemu ja radim do 22 sata, a mozda bi i dosao...a ak nebudem slucajno radio mozda i dodjem....
 
Bruce said:
a jebemu ja radim do 22 sata, a mozda bi i dosao...a ak nebudem slucajno radio mozda i dodjem....
daj ti uvijek radiš kad treba na susret ič vidim ja da ču ja morat potebe doč  :misli:
 
r1 vtc said:
daj ti uvijek radiš kad treba na susret ič vidim ja da ču ja morat potebe doč  :misli:
malo ti nije točna ova tvoja tvrdnja u potpunosti :palacdolje:

ne radim samo kad treba na susret ići vec radim skoro svaku subotu, a susreti budu uglavnom subotom, ili se varam???
i da radim, i subotom i nekada i nedjeljom, i radim jer moram raditi, a posao mi je takav kakav je!!!!
sta da dam otkaz da me ti prestanes zajebavat???
 
obavještavamo Vas da je i stranica proradila www.vilenjaci.hr
http://www.vilenjaci.hr/files/feste.htm
 
ADAM said:
A jel' će Mato raditi salto preko motora? :mrgreen:
Mogao bi. Ima novu R6  :LOL:
 
našljivio si se rakije ko bure..... ni majka te nije prepoznala u nedjelju kakv si izgledo od petka.... :recine:
 
To je grehota propustit  :mrgreen: (y)
 
...a neki idu na feštu, ali kao neznaju da idu....ha,ha,ha,,,,
 
mato said:
bi vljela znat di je kutina :jesus: :LOL:

Znam ja gdje je Kutina...mato izađi na ulicu,vidim te dalekozorom  :mrgreen: