mk vinkovci-moto mrazevi 2008

sile svaka cast, djeca uz vas sigurno jako uzivaju i jako su sretna. (y) BRAVO! (y) pozdrav vinkovcima. :hello:
 
cobRRa said:
sile svaka cast, djeca uz vas sigurno jako uzivaju i jako su sretna. (y) BRAVO! (y) pozdrav vinkovcima. :hello:
...djeca kako-tako, ali mi smo se super proveli...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
...svaka ovakva akcija zaslužuje pohvale... bravo vinkovci!...  8)
 
zvonko situm said:
a ti zlikovče jedan....šta si tražio s motorom u učionici ???
...ajd uvecaj zadnju sliku i pogledaj casnu sestru u pozadini koji je to osmjeh na licu! Pa kako da to onda da ne napravim?!

...osim toga pitao sam djecu ocemo motorom u skolu!  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

...sad me pati jer sam obecao djeci da cu nagodinu na kat motorom, a stepeniste je usko!  :misli:
 
Alera Dugi said:
...ajd uvecaj zadnju sliku i pogledaj casnu sestru u pozadini koji je to osmjeh na licu! Pa kako da to onda da ne napravim?!

...osim toga pitao sam djecu ocemo motorom u skolu!  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

...sad me pati jer sam obecao djeci da cu nagodinu na kat motorom, a stepeniste je usko!  :misli:
pa napravit čemo ti uski korman i eto...
 
bilo nas je i u PŽ ... ;)

pj25478.jpg
 
8) Ma baš vas je divota vidit..  :konjic: :konjic: :konjic: ..svaka čast..  (y) (y)
 
zvona said:
A gdje su vam ti svi silni Suzukiji? :mrgreen:
Na kraju samo slika od Yamahe :LOL:
...kod nas su yamahe oduvijek služile za sprdnju i zajebanciju-pa je i ovaj put korištena upravo u te svrhe  :jesus:
 
zvonko situm said:
...kod nas su yamahe oduvijek služile za sprdnju i zajebanciju-pa je i ovaj put korištena upravo u te svrhe  :jesus:
...a-ha, kako ne
...put do mjesta sa fotografije vodi preko stepenica, a ostatak ekipe je bio na cestovnim motorima, pa su mogli samo zavidno gledati odozdol!  :jesus: