MK Vinkovci - otvorenje moto sezone 06. 04. 2008.

Tajnica

Active member
Sada već tradicionalno, jučer je u gradu na Bosutu upriličeno otvorenje moto sezone u organizaciji Moto kluba Vinkovci.

U suncem okupanom gradu i na ugodnih 18 stupnjeva, krenulo se sa okupljanjem motorista u pješačkoj zoni, ili kako mi to volimo reći "kod lampe". :)

Skupilo se nekih cca 150 motora, što free ridera, što članova prijateljskih nam moto klubova, a bilo ih je: cca 3-4 kluba iz Osijeka, Tenje, Našica, Miholjca, Đakova, Županje, Vukovara, Požege, ekipe iz Orašja i ako sam nekoga izostavila ispričavam se, slobodno me nadopunite.

U 11h krenulo se na vožnju, dakako pod policijskom pratnjom, da nebi bilo.....  :mrgreen: prvo smo otišli u susjedno selo Privlaku, tamo smo zapalili svijeću za pok. Maria Miškulin, koji je poginuo prošle godine 04. 10., nakon toga stali na prvo osvježenje.  :D

Poslije Privlake, provozali smo se kroz Mirkovce, Cerić, Nuštar, malo po gradu, gdje smo također zapalili svijeću za tragično preminulog člana Racu i na kraju na ručak.  (y)

Hvala svima koji su bili i nadamo se da vam je bilo ugodno!
 
Paljenje svijeće  :(

Mamojebac u akciji  :mrgreen: Dobro je - uspio je.  :hura:

Osvježenje 1. i 2.  :D
 
Pa šefica kafića, ista je počastila s pivom. Hvala joj.  (y)

Pa malo kako je izgledalo prilikom ručka.  :D
 
1. Još malo ekipe iz Osijeka.  :D

2. i 3. pa dvije domaće i

4. šećer na kraju.  :mrgreen: Tko ga ne zna, sram ga bilo.  :mrgreen: Bitno da se on uhvatio boce - mineralne(y)


 
Ima slika i na privlačkoj stranici, pa tko želi i koga zanima, može škicnuti i ovdje.

http://www.prike.net/pmoto.htm
 
nama je žao što se nije moglo više nas odazvat al bila je viša sila u pitanju... :palacdolje:
 
meni je žao što nisam bio obavješten.... jer sam bio motorom u điru, pa sam i do VK mogao doći ...  :?

ali valjda nisam zaslužio ...  (y)
 
muma said:
nama je žao što se nije moglo više nas odazvat al bila je viša sila u pitanju... :palacdolje:

Vidiš, znala sam da ću nekog zaboraviti napisati.  :mrgreen:

Što je tu je. Žao mi je što se nismo i upoznale. Ali, biti će dana.  :wink:
 
strasilo said:
meni je žao što nisam bio obavješten.... jer sam bio motorom u điru, pa sam i do VK mogao doći ...  :?

ali valjda nisam zaslužio ...  (y)
složila bih se sa tobom :mrgreen:
 
strasilo said:
meni je žao što nisam bio obavješten.... jer sam bio motorom u điru, pa sam i do VK mogao doći ...  :?

ali valjda nisam zaslužio ...  (y)

oracle said:
složila bih se sa tobom :mrgreen:

Ako ja znam šta da vam sada odgovorim  :?

 
Tajnica said:
Ako ja znam šta da vam sada odgovorim  :?
pa ništa....samo nismo znali ali bilo je lijepo vrijeme i vozali smo se svi...
uvijek rado dođemo u vinkovce :wink:
 
sad mi bas krivo sto nisam mogao ici!  :(
 
oracle said:
pa ništa....samo nismo znali ali bilo je lijepo vrijeme i vozali smo se svi...
uvijek rado dođemo u vinkovce :wink:
tajnica je bila zadužena za obavještavanje... :palacdolje: