MK VINKOVCI-Susret motorista 18.19.20- 7 mj. 2008.

Added to Calendar: 18-07-08, 19-07-08, 20-07-08

zvonko situm

New member
MK VINKOVCI-Susret motorista 18.19.20- 7 mj. 2008.

Svi ste nam dobrodošli !!!
 
zvonko situm said:
MK VINKOVCI-Susret motorista 18.19.20- 7 mj. 2008.

Svi ste nam dobrodošli !!!
Znam da je ovo mjesto samo za obavijesti al nemogu izdrzat... Ako bude ovako, svakako se vidimo i ove godine  :piva:!
 
kolki paradajizi i još su zeleni....mmmm...=)
 
jel znaš šile kad su bač Mata i bač Tunja divanili na stanu koji šta od nji dvojice najviše volji. bač Tunja veli jati moj Mata najvoljim kruva , slanine i luka , a ti šta ti voljliš moj Mata . Veli mata A štaću voilt kad si mi sve najbolje uzeo .

A ti moj Šile s paradajzima iz Macedonije ko da nisi u lijepoj našoj šokadiji pa da prasicu za rep vučeš . 
 
deep said:
jel znaš šile kad su bač Mata i bač Tunja divanili na stanu koji šta od nji dvojice najviše volji. bač Tunja veli jati moj Mata najvoljim kruva , slanine i luka , a ti šta ti voljliš moj Mata . Veli mata A štaću voilt kad si mi sve najbolje uzeo .

A ti moj Šile s paradajzima iz Macedonije ko da nisi u lijepoj našoj šokadiji pa da prasicu za rep vučeš .   
Ti paradajzi su bili samo slag na tortu, a da bi se naveli svi ostali VK specijaliteti ponudjeni u izobilju i besplatno toga dana, trebalo bi malo duuuzeee divanit (y)
 
ma gdje ste vi vidjeli paradajze....mi smo tamo od 12h bili..ja nisam vidjela paradajze :mrgreen:
ali zato....svega drugog u izobilju i prskalice da nas osvježe jer je temperatura bila paklena i lijepe cure koje su prodavale sladoled pa su moji Diablovci svi redom po sladoled išli a dala bi ruku da neki nisu 20 godina sladoled pojeli :LOL: :LOL:
 
oracle said:
ma gdje ste vi vidjeli paradajze....mi smo tamo od 12h bili..ja nisam vidjela paradajze :mrgreen:
ali zato....svega drugog u izobilju i prskalice da nas osvježe jer je temperatura bila paklena i lijepe cure koje su prodavale sladoled pa su moji Diablovci svi redom po sladoled išli a dala bi ruku da neki nisu 20 godina sladoled pojeli :LOL: :LOL:

kupio sam cijelu skrinju maltene... :LOL:
 
mali shile said:
kupio sam cijelu skrinju maltene... :LOL:

ma sta si kupio,bi te ona crna sto je bila s tobom pojela umjesto sladoleda...nisi smio pisnuti  :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :mrgreen:...jos laze da mu je to sestricna... :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:....zaje.a.am se  :LOL:
 
darko_b said:
ma sta si kupio,bi te ona crna sto je bila s tobom pojela umjesto sladoleda...nisi smio pisnuti   :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :mrgreen:...jos laze da mu je to sestricna... :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:....zaje.a.am se  :LOL:

sta rekla ti je da me pojela?kako znas...sta ti nisi zavolio sladoled odjednom???necu reci neni... :jesus:
 
mali shile said:
sta rekla ti je da me pojela?kako znas...sta ti nisi zavolio sladoled odjednom???necu reci neni... :jesus:
tamo je bio veći red nego za pečenku koju ste dijelili :LOL: :LOL: :LOL:
 
ma nisam ni vidio di je sladoled.... :mrgreen:
vidio samo neka guzva,oko skrinje i oko jela...pa nisam dosao na red ni za jedno ni za drugo :mrgreen: :shock:
 
darko_b said:
ma nisam ni vidio di je sladoled.... :mrgreen:
vidio samo neka guzva,oko skrinje i oko jela...pa nisam dosao na red ni za jedno ni za drugo :mrgreen: :shock:
baš ti vjerujem :LOL: :LOL: :LOL:
 
http://www.youtube.com/watch?v=0yLiNyI0OD0

http://www.youtube.com/watch?v=iML-y1tBBPw

Evo vam malo i filmića od lani, pa možda se neki i pronađete na njima.  (y)
 
djuke098 said:
Dolazim na BOSTAN i sladoled   :jesus:
Moze, ako budu proslogodisnje prodavacice :wink:!
 
zvonko situm said:
ove godine su iste- samo godinu starije i iskusnije  :LOL: :LOL:
To se trazi, (mada su mi bile sasvim OK i onako mlade i neiskusne)! :LOL: