Mk "Zle Majke" clubhouse

crobiker1

Active member
evo posto je bilo otvorenje nedavno od sad se moze bilo kad stati kod nas u Sv. Križu Začretju na pivi,soku ili pak na kavi  (y)
ako vas misli doci veca grupa mozete se tu najaviti pa da vas spremnije docekamo  (y)
Svaki dan je netko dolje na kućici pa slobodno svratite  (y)
 
pa baš vam je lijepa ta kućica  (y)
 
Jako lepo napravljeno,bez puno filozofijea svakom ugodno_Obavezno se budemo najavili ako bumo kaj prolazili.Pozdrav iz Hrastovsko-Ludbreg. (y)
 
GORAN64 said:
Jako lepo napravljeno,bez puno filozofijea svakom ugodno_Obavezno se budemo najavili ako bumo kaj prolazili.Pozdrav iz Hrastovsko-Ludbreg. (y)
(y) vidimo se
 
Super vam je samo da me put nanese na vašu stranu da vidim i uživo i trgnem koju pivu  :mrgreen:

Ajd još koju fotku za ukupni dojam (y)
 
rajicsb said:
Super vam je samo da me put nanese na vašu stranu da vidim i uživo i trgnem koju pivu  :mrgreen:

Ajd još koju fotku za ukupni dojam (y)
Ak stavim puno slika sve bute vidli pa nebute hteli dojti  :jesus: :LOL: :LOL:



poslikam kad uhvatim nekaj vremena  :wink:
 
rajicsb said:
Super vam je samo da me put nanese na vašu stranu da vidim i uživo i trgnem koju pivu  :mrgreen:

Ajd još koju fotku za ukupni dojam (y)
update ,malo su mutne slike (slikano mobom)
 
išel sam jen dan kre vas...bil je neki golf 5 parkiran ispred i 2-3 tipa i motor..ja sam bil s onim glasnim :jesus: xtxom crnim prešel prema centru...
 
runner180 said:
išel sam jen dan kre vas...bil je neki golf 5 parkiran ispred i 2-3 tipa i motor..ja sam bil s onim glasnim :jesus: xtxom crnim prešel prema centru...
mogel si i stati  :jesus:
 
2 crobiker1

Skontao sam šta vam tu u kućici fali :misli:


Pa ja naravno sa pivom u ruci  :mrgreen:


Svaka vam dala stvarno je za 5+  (y)
 
rajicsb said:
2 crobiker1

Skontao sam šta vam tu u kućici fali :misli:


Pa ja naravno sa pivom u ruci  :mrgreen:


Svaka vam dala stvarno je za 5+  (y)
onda dojdi da upotpunimo  :mrgreen:
 
crobiker1 said:
onda dojdi da upotpunimo  :mrgreen:

Definitivno se javim kada budem u blizini (y)