Moj motor i spuh!

Jandro

New member
ajd pošto sam novi da se pohvalim sa motorčekom!

evo slikica! sada se spremam na neke izmjene_! btv.to su slike sa starim spuhom koji je bio zakurac,u roku 5000 kilometara je puko 5 puta!
         

       

e,a ovo je novi spuh! i mogu vam reć da sam jako zadovoljan,zvuk je strava! samo šta ću ga možda prodat ovaj tjedan :(







i pitanje,radio bi si neki sistem za spuštanje tablice a neznam kak,a ćuo sam da je prije tu na forumu bilo tako nešto!
jel zna možda tko šta??
 
Jandro said:
ajd pošto sam novi da se pohvalim sa motorčekom!

evo slikica! sada se spremam na neke izmjene_! btv.to su slike sa starim spuhom koji je bio zakurac,u roku 5000 kilometara je puko 5 puta!
    URL]
I ja sam čuo da je taj Akrapovič za VXR-a u kurcu i da ništa ne valja. Dobro da si ga skinuo
 
Nike said:
I ja sam čuo da je taj Akrapovič za VXR-a u kurcu i da ništa ne valja. Dobro da si ga skinuo


ma valjda se zezaš!  to je drek,a ne akrapović! to je sam naljepnica! to je isti auspuh kao i ovaj novi što sad imam samo ga je valjda dijete malo radilo pa je zato volio pucat!
i to je vx!
možda preko zime postane vxr!

s tim auspuhom motor mi hoće gutnut i do 7 litara!

 
Koliko ja znam ne postoji akrap za đileru...ako se ne varam to je shacal sa fake naljom od akrapa...
 
PEDROSA said:
Koliko ja znam ne postoji akrap za đileru...ako se ne varam to je shacal sa fake naljom od akrapa...


ma ne postoji! šta bi oni radili auspuhe za skutere! jedini scoot za kojeg radi auspuh je yamaha t-max 500!

i nije to šakal,to je XX Extrem Power i to ga rade tu u zagrebu negdje! otvori si neku od ovih zadnjih 3 slika i vidiš šta piše!
a shacal je još veće sranje od svih! nebi ga meto na motor ni da mi ga netko da!
 
e da,prodajem auspuh ovaj koji je na zadnje tri slike! novi je ,0 km, paše na VX i VXr ,zašarafi i vozi!
1200 kuna,a vrijedi i puno više!