Molim pomoc i savjete za ljetno motoriziranje

Pa ni jedna etapa nije predugacka (mislim da je najdulja ST- Kotor od cca 300km) tako da mislim da imam svaki dan i vise nego dovoljno vremena za gubljenje :) na usputnim lokacijama koje mi se svide.
Jedino na sto ne mogu utjecati a nadam se da ce me posluziti je suho i pitomo vrijeme :D

A o deterdzentu uopce nisam razmisljao xD totalno sam smetnuo s uma taj dio
Za bisage sam i mislio stavit nesta izmedu njih i motora ali jos ne znam sta i kako jer ih jos nisam ni prob o stigao montirati da vidim kako padaju i gdje bi moglo bit problema ali hvala :)
 
Proslo 3mj skoro ruta se nije nista znacajnije promjenila :D
moram priznat da se osjecam kao malo dijete pred Bozic i otvaranje poklona... nervoza i uzbudenje svakim danom sve vece :D

napravljeni nosaci za bisage, da ne vise bas na plastikama
napravljen veliki servis
napravljen popis potrebnih stvari
skupljeno valjda xD dovoljno novaca

preostaje jos samo spakirati to sve na motor
docekati 10.7. i krenut u pustolovinu :D

ako ne sad, kad onda :)
 
bio sam u DU prosle godine tako da sam ove planirao samo proci kroz ... i popet se gore na Srdj ali ne bi se zadrzavao
 
T.Shura said:
bio sam u DU prosle godine tako da sam ove planirao samo proci kroz ... i popet se gore na Srdj ali ne bi se zadrzavao
Ni nemoj, da gospari  ne pomisle da gradiš golf terene. :LOL:
 
18 dana
88 L goriva
2857km
cca 3000 slika

jucer se vratio kuc :D slika i prica i dojmova pregrst...
kad sve to sklopim u neku pricu i cijelinu sa pristojnim brojem slika
stavim ovdje :D sve u svemu odusevljen apsolutno svakim kilometrom puta :D
 
dobro, malo manje ali da...
2020 slika na Canonu
457 na iPhoneu
i cca 1h filmica koje jos moram vidjet koliko su upotrebljivi jer se improviziralo s montiranjem canona na bisage xD

al eno ga putopis u drugoj temi sa znatno manjim brojem slika (samo s mobitela) jer mi se ovo s fotica nije jos dalo listat i prebirat