Molim pomoc !!

Super Jura said:
Maxi enduro ili sport touring?

Odlični za prevaljivanje puno km u danu, a okretni onoliko koliko si ti okretan  :wink:

Ako ne bi preko 1000 ccm nemoj ni manje od toga jer ako misliš putovati sa boljom polovicom i prtljagom moglo bi faliti snage.

I gledaj motore sa dobrom zaštitom od vjetra.

Sa ovim mi nisi nista pomogao.Sta vozis ti cime si zadovoljan na svom motoru ili ako si nesto vozio a ostavilo na tebe lijep utisak to bi mi pomoglo a ovako kako si naveo nista od toga !!

 
Author said:
strom i miran si gdje god  (y)

strom650.jpg

Prijatelj mi posjeduje cim uhvatim malo vremena idema ga obic  (y)
 
picasso said:
versys
ako ganjas ne trosi ako pazis ne trosi (al ni nejde)
rega i sve ostalo jeftinoca za odrzavanje 2,5 lit ulja za izmjenu sa filterom na 6000
filter zraka periv na 6000 svakih 24000 promjenis svjecice svakih 300-350 natocis goriva
i sto se tice guma eto ti diskusijeeeeeeeeeeee
ali ja i gurtna bez stajanja (dobro benzin piš-puš) sa svim koferima do splita
bez jebemti a ni cijena samog motora nije za ispizdit

Ukratko jednostvano zahvaljujem ! (y)
 
wege said:
jati vozim z 1000 motor jako dobar zaštita od vjetra nikakva koljerna ne grije a ni z 750 ne grije koljena što ovaj piše nije istina ja sa svojim možem u danu bez problema napravit 1000 kilometara mene ne umara samo ti taj motor nije udoban za suvozača

Ma nema veze ba covjek je izasao sa dobrom namjerom,na njeg je ostavio taj dojam !!

Hvala ti na objasnjenju  (y)
 
ja mislim da neces falit ni sa jednim koji ima spojen sic vozaca i suvozaca, samo se raspitaj da mu masina ne grije koljena a drugo ti je odabir koji ti se po izgledu svida jer ces se ipak nakraju vratit na rr, svi su pa ces i ti.
 
Udarnik said:
Sa ovim mi nisi nista pomogao.Sta vozis ti cime si zadovoljan na svom motoru ili ako si nesto vozio a ostavilo na tebe lijep utisak to bi mi pomoglo a ovako kako si naveo nista od toga !!

Varadero:
odlična zaštita od vjetra, dovoljno snage kad je maximalno natovaren (žena i koferi), težak za naguravanje na mjestu, ali je zato vrlo stabilan i na malim brzinama i preko rupa koje te iznenade u zavoju. U zavoju dopušta kočenje kroz čitav zavoj jer ne nosi ni malo van. I ono što je meni bitno pouzdan do boli. Prosječna potrošnja oko 6,5 (model od 2003.). Udobna vožnja na autoputu do 180. Težak za grad, ali nije nemoguće.

Versys:
lagan, odličan i za grad i za duže ture, odlična ubrzanja i vrlo okretan po zavojima. Kad je dvoje na motoru dosta se osjeti pad snage, ali ne kritično. Udobna vožnja na autoputu do 140-150. Potrošnja nikad preko 6, ako jako kilaviš i ispod 4.

Ja svoje konje nahvalio. SLJEEDEEĆI  :!:
 
Br@da said:
..ja bi ovaj  :mrgreen:
I ja isto...  :mrgreen: (y)

btw, čini mi se kako bi ti versys mogao biti preslab ako prelaziš sa R-a i još planiraš suvozača... osim ako ti suvozač nije monstrum od 45kg, tad ni ne osjetiš da netko sjedi iza...  :mrgreen:

moj savjet ti je da svakako probaš motor prije kupnje, pogotovo ako misliš uzeti versisa... ipak je to duplo manje snage od nekog R-a....
 
mario045 said:
ja mislim da neces falit ni sa jednim koji ima spojen sic vozaca i suvozaca, samo se raspitaj da mu masina ne grije koljena a drugo ti je odabir koji ti se po izgledu svida jer ces se ipak nakraju vratit na rr, svi su pa ces i ti.[/color]


Za ovo si sigurno u pravu !!!
 
moover said:
I ja isto...  :mrgreen: (y)

btw, čini mi se kako bi ti versys mogao biti preslab ako prelaziš sa R-a i još planiraš suvozača... osim ako ti suvozač nije monstrum od 45kg, tad ni ne osjetiš da netko sjedi iza...  :mrgreen:

moj savjet ti je da svakako probaš motor prije kupnje, pogotovo ako misliš uzeti versisa... ipak je to duplo manje snage od nekog R-a....

Otvorio sam temu iz razloga,da vidim sta se vozi u tim klasama motora,sta je zahvalno za vozit cime su vlasnici  zadovoljni ili sta misle negativno ili pozitivno sve jedno, aj cu uz pomoc vas donijeti konacnu odluku jer na ovoj temi ce se sigurno izdvojit dva tri motora koja su u mom opisu i to onda ne prestavlja problem koji mi se naj vise vizuelno svidi bice taj ..
Normala je drug da cu probat.. (y)