molim savjet za gume

kawalover(mick)

New member
motor zx 636 r 2005-godiste, molim vas da mi napisete tocno u slovo proizvodaca i model gume, trazim gume sa najboljim racing preformansama za svakodnevnu uporabu- tocnije zelim da mi navedete najkvalitetnije modele guma svih mogucih proizvodaca...

unaprijed zahvaljujem
 
kawalover(mick) said:
motor zx 636 r 2005-godiste, molim vas da mi napisete tocno u slovo proizvodaca i model gume, trazim gume sa najboljim racing preformansama za svakodnevnu uporabu- tocnije zelim da mi navedete najkvalitetnije modele guma svih mogucih proizvodaca...

unaprijed zahvaljujem



Pirelli Supercorsa Pro
 
hvala na odg ali zanimaju me bas svi, pa si ja odlucim, najbolji modeli dunlopa,pirellia,metzelera,birdgestona...
 
kawalover(mick) said:
hvala na odg ali zanimaju me bas svi, pa si ja odlucim, najbolji modeli dunlopa,pirellia,metzelera,birdgestona...

nema na cemu

za ostale neznam pa nebi htio bubat bezveze

 
speed attack said:
nema na cemu

za ostale neznam pa nebi htio bubat bezveze
:misli: sta ni jednu drugu nevozis osim te ?

michelin pilot power  (y)
 
markookram said:
:misli: sta ni jednu drugu nevozis osim te ?

michelin pilot power  (y)

ne

zasad mi je to bilo ok

zasto mjenjat i sprobavat ako je ok

evo primjer jednog koji je probao MPP



sad cu probat Bridgestone BT 002 (set220€)
 
cjene bi takoder pomogle- za prednju i zadnju da ih mogu usporediti sa talijanskim cjenama, tko zna mozda i postanem uvoznik :mrgreen:
 
speed attack said:
ne

zasad mi je to bilo ok

zasto mjenjat i sprobavat ako je ok
evo primjer jednog koji je probao MPP



sad cu probat Bridgestone BT 002 (set220€)
 
kawalover(mick) said:
cjene bi takoder pomogle- za prednju i zadnju da ih mogu usporediti sa talijanskim cjenama, tko zna mozda i postanem uvoznik :mrgreen:

NHF, al kaj ti nisi čuo za google?  :misli:
 
markookram said:
:misli: sta ni jednu drugu nevozis osim te ?

michelin pilot power  (y)
smeće od gume,vozio sam motor frendu iz zg i motor je imo te gume i skoro opo 100 puta do doma, pa to ništ ne valja po zavojima
 
Kolega ja sam momentalno na MICHELINU Pilot Power i mogu ti reči da su zakon
pa ćak i u ovim zimskim danima, grip im je odličan a za trošenje još neznam jer ih vozim od  11. mjeseca
i prošao sam oko 2000 km sa njima. Cijena im je nešto viša, ja sam platio 2600 kn obje.
Prije sam bio na BRIDGESTONE BT-012 koje su takođe bile dobrih voznih osobina no za sadašnje mislim
da su za koplje naprijed.
 
Dunlop Sportmax GP (y)
Bridgestone BT 002 PRO (y)
 
speed attack said:
Pirelli Supercorsa Pro

vjeruj mi da nečeš pogriješit ako se odlučiš za pirellicu!!ja sam je probao i oduševila me u svim uvjetima nemam riječi hvale za tu gumu (y)
 
hvala ljudi, nastavite sa komentarima, sve ja to zapisujem pa cu vidjeti kad zavrsim zimsku sezonu za sta cu se odluciti
 
A evo ti malo zabave dok čekaš ostale odgovore: http://www.motori.hr/forum/index.php?action=search2;params=YWR2YW5jZWR8J3wxfCJ8YnJkfCd8MiwyNywzMCwxOSwxNiwyOSwzMSwyNSw0LDIzLDI4LDMsMTQsMjIsMjYsMjQsNSwxMCwxMiwyMXwifHNob3dfY29tcGxldGV8J3x8InxzdWJqZWN0X29ubHl8J3wxfCJ8c29ydF9kaXJ8J3xkZXNjfCJ8c29ydHwnfHJlbGV2YW5jZXwifHNlYXJjaHwnfGd1bWU=

:mrgreen:
 
bridgestone BT 002 PRO  (y) (y)

i na stazi i na cesti nevjerojatno dobra guma,prošle sezone potrošio dva seta i prezadovoljan sam bio  (y)
 
RSV TUONO said:
vjeruj mi da nečeš pogriješit ako se odlučiš za pirellicu!!ja sam je probao i oduševila me u svim uvjetima nemam riječi hvale za tu gumu (y)

znam ja to (y)

zato sam dosad vozio supercorsu
 
Bojan said:
bridgestone BT 002 PRO  (y) (y)

i na stazi i na cesti nevjerojatno dobra guma,prošle sezone potrošio dva seta i prezadovoljan sam bio  (y)

hebote pa ti ga do ruba spolegavas, jesi ti neki trkac :shock: :LOL: