molim savjet za gume

speed attack said:
akcija :mrgreen:

trebas?
Sumljiva mi ta akcija.  :mrgreen:
Ne treba  (y), imam jedan set od Saše doma i još trebam jedne Michelinke dobiti za mjesec dana (osvijene na kladionici  :ples:) tak da sam ovu sezonu miran sa gumama.
 
king said:
hebote pa ti ga do ruba spolegavas, jesi ti neki trkac :shock: :LOL:

to sam doma sa flexom pobrusil inaće mi ostaje po dva centimetra sa svake strane  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Michelin pilot power je odličan kotač ali mislim da je izašao prošle godine i pilot race i to je hi end.  Koliko košta nebitno to je to.
 
hvala ljudi, cini mi se da ce biti tesko odluciti... (y)
 
Mislim da ti je Brigestone najbolja opcija za grad (čak i mekša varijanta od 2), dok za grobičku stazu Dunlop GP!
Mi naručili novi Pirelli za ovu sezonu al još čekamo tak da o njemu ništ ne znam dok ne dođe i dok ne probamo!
 
piranello said:
Mislim da ti je Brigestone najbolja opcija za grad (čak i mekša varijanta od 2), dok za grobičku stazu Dunlop GP!
Mi naručili novi Pirelli za ovu sezonu al još čekamo tak da o njemu ništ ne znam dok ne dođe i dok ne probamo!

Daj rezerviraj i meni jedan set da probam!  :wink: :mrgreen:
 
piranello said:
Mislim da ti je Brigestone najbolja opcija za grad (čak i mekša varijanta od 2), dok za grobičku stazu Dunlop GP!
Mi naručili novi Pirelli za ovu sezonu al još čekamo tak da o njemu ništ ne znam dok ne dođe i dok ne probamo!

danlop GP sam vozil samo desetak krugova po grobniku ali mi se činilo kao da mi je motor nekak tvrđi nego sa bridgestonkama pa mislim da je za sve koji ne voze ispod 1:40 možda čak bridgeston bolji :neznam:
 
Bojan said:
danlop GP sam vozil samo desetak krugova po grobniku ali mi se činilo kao da mi je motor nekak tvrđi nego sa bridgestonkama pa mislim da je za sve koji ne voze ispod 1:40 možda čak bridgeston bolji :neznam:

Da. (y)
Moje mišljenje je da
Brigestone je mirnija guma pogotovo po ravninama s manje gripa, dok je Dunlop relativno nemiran po ravnom, al zato ima
više gripa!
To vidiš iz profila guma,  po obliku!
Vani po stazama AAC-a (Hungaro, Panonia etc.) se više vozi Pirelli, dok Dunlop puno manje!