Monster Energy Grand Prix České republiky 04-Aug 06 Aug

Marquez ,Pedrosa ,Vignales,Rossi.Jel moglo danas drukčije? Ma ta glupa promjena motora tj . guma je zaribala sve .Deda je išel lijepo ,mislim da se ipak Marquez u ovom nastupu profilirao za naslov prvaka.Ipak ,Rossiju svaka čast na borbenosti a i utrka još u kalendaru ima, tako da.  (y) :021:
 
I na TV se vidjelo da se staza stvarno brzo suši već u krugu zagrijavanja. Da je bio upitno zadnjih nekoliko krugova, ajde, mogu shvatiti da riskira ali ovo nema veze s vezom. Prestrašno koji je luzer ispao.
 
bebeli said:
Po ne znam koji put gubi na gluposti (kaj mi je nevjerojatno jer je definitivno naj iskusniji od svih)  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Šta ne znači da je i najinteligentniji
 
Svi su i dalje na blizu u bodovima  :021:


Vale samo gas  :0648:
 
gSyQwtG.png


Uđeš u box, sjedneš na zamjenski bajk, a bajk ugašen. Mogu se kladit da im je Lore nešto prisrao i gunđao, žali bože para koje su spalili na njega. Taj bi srao i da mu je bajk bio upaljen, vjerojatno bi srao da su okretaji na leru preniski ili tako nešto.

Duccaty izdrži Viva Italia.
 
Talijani i organizacija!!! (y)

Ovo me podsjeca na Ferraija i njihove gafove a bilo ih je.....
 
Za promjenit bajk sa mokrog set upa u suho treba im 6 minuta (3 kruga),na startu imaju svi spreman identičan bike u boxu kao i onaj sa kojim kreću (za slučaj da nešto ne šljaka prije starta).MM je ovaj put riskirao i imao pripremljen bajk za suho u boxu i stavio je zadnju soft rain koja mu je odmah počela popuštat pa je već u drugom krugu poša u box,odradio prvi krug nakon toga klizeći i sa lošijim vremenom nego vodeći na rainu,slijedeći krug je već pista prosušila i imao je bolje vrijeme.Rosi je čekao obavijest iz boxa a oni zakasnili jedan krug (po njegovim riječima).
 
Kako je lipo gledati sam,tek onda sve vidis....


Prestar sam za ova sranja jer pocinju podjsecati na F1  :mrgreen:
 
strucnjak do strucnjaka pola vas nema ni motor a ostala polovina placa da ih se nauci vozit u krug po asvaltu  :LOL:

a jeste asevi  :LOL:
 
Pa dobro kaj nitko nije videl da se Marquez posral s izborom guma .... počel je gubit pozicije kaj da su mu dva celindra krepala ...i jedino kaj mu je preostalo izač van ... ispada da je maestralan potez napravil ... ali da je umjesto softa metnul hard kak je htel na početku , kurac bi moj išel tak rano van  .... Deda je odradil kak je on mislil da je najbolje  ...  al ko je on da zna kaj je njemu najbolje  :LOL: :LOL:
 
Marquez is the best...baš ih je isprašio...jeste uoČili kako taj dečko iskorištava ubrzanje po "obodu"... :afro:
 
stojedan said:
Pa dobro kaj nitko nije videl da se Marquez posral s izborom guma .... počel je gubit pozicije kaj da su mu dva celindra krepala ...i jedino kaj mu je preostalo izač van ... ispada da je maestralan potez napravil ... ali da je umjesto softa metnul hard kak je htel na početku , kurac bi moj išel tak rano van  .... Deda je odradil kak je on mislil da je najbolje  ...  al ko je on da zna kaj je njemu najbolje  :LOL: :LOL:

Poanta je u tome da su morali vidjeti i znati da se staza osusila. Jebote team manager kad su i komentatori to govorili jos na warm up-u. Bio sam uvjeren da ce Marquez uletit u box prvi i to nakon max pet krugova.
 
Kolko sam ja čul postojala je mogučnost kiše u drugom dijelu trke  ... možda je to uticalo na procjene ...
 
stojedan said:
Kolko sam ja čul postojala je mogučnost kiše u drugom dijelu trke  ... možda je to uticalo na procjene ...

Moguce, ali do tada bi vjerojatno svi zamijenili motore i onda bi utrka bila prekinuta zbog odvozenog postotka. Nagađamo i komentiramo ali velim da sam bio siguran da ce Marquez napravit to sto je napravio. Bas sve je islo u tom smjeru. Nije moguce ili se bar ne smije dogoditi da nitko u Yamahi nije pripremio suhi setup na drugom motoru.
 
mate said:
Poanta je u tome da su morali vidjeti i znati da se staza osusila. Jebote team manager kad su i komentatori to govorili jos na warm up-u. Bio sam uvjeren da ce Marquez uletit u box prvi i to nakon max pet krugova.

Vidi se tko je pozorno slusao!

...na godisnjem si gleda ili u glavnom gradu bogate nase  :mornar:

 
Branko-ST said:
strucnjak do strucnjaka pola vas nema ni motor a ostala polovina placa da ih se nauci vozit u krug po asvaltu  :LOL:

a jeste asevi
:LOL:

Ucinilo mi se da mene citiras..

Nemam motor,nemam kuna,nemam zene,nemam dice,as nikad bio niti cu biti ali se nadam..jos sam mlad  :smoke: :brush:
 
lako je bit general poslije bitke..deda je stara skola i nikako da se navikne na ovo mijenjanje motora..s obzirom na godine razumljivo. nema tu nekog pravila sve je kocka pa kako ispadne..ne tako davno je 46 osto dok su svi mijenjali motore i doso prvi,a repsol tim je imo svojih bisera i promasaja koliko hoces..istorija je uciteljica zivota al ljudi precesto zaboravljaju sta je bilo prije

KTM i Aprilija sve bolji i bolji..izgleda motorima iz zemlje izlazececeg sunca,  sunce nije vise u zenitu i ide ka sigurnom zalasku..na cesti se vec zna sad cekamo da ih sjebu i na pisti 
 
falija je opet i popušija na kraju, iako, di je bija i dobro da se dovuka do 4 mista.šta je najgore mali prkan je pa dvaput i opet ih tare, plus hajduk izgubija od dinama, vikend milina samo takva.jadan ovaj napaćeni narod koji još uvik navija za rossia,nije nam lako