Monsteri Hrvatske

Hvala vam ekipa!
Desmo mi je odrađen, remenje i španeri su riješeni prošle godine prije sezone, ali nakon ove sezone ću ipak morati opet zamijeniti remenje, a i desmo obaviti.
Ove cijene koje sada navodite su prihvatljive u ok s time da bi meni trebao majstor u kontinentalnoj Hrvatskoj (da ne šaljem Monstera do Jadrana za to 🙂🙂🙂🙂).

E, a još da nešto probam kada sam tu. 🙂
Ima li tko od vas kakve auspuhe za 696 s homologacijom za prodati ili da jednostavno kupim nove?

Trenutno gledam Mivv, Roads Italia, GPR, Arrow, LeoVince....

Termignoni su mu super, ali koštaju malo previše za moj džep i nailazim većinom one koji nemaju E broj i bez ECU.
 
Ovo me vazda podsjeti zašto sam umjesto monsteRRa uzeo SVa 😄
 
Ovo me vazda podsjeti zašto sam umjesto monsteRRa uzeo SVa 😄
Zašto? Zbog servisa?
Nije baš da me dira toliko taj servis svakih 24-5k km, a neusporedivo mi draži nego SV, ali sve je to kako kome paše. Glavno da si zadovoljan i to je to...
 
Između 500-700 eura za Monstera, ovlašteni
DA, prije par god to je bila cijena za komplet servis.
Ako doma sam promjeni ulje, filter ulja, filter goriva, glicerinu, disk plocice, ulje u vilicama, filter od zraka, svijecice. Ostaje samo remenje (koje su za s2R bile 100E), i desmo, to sve skupa je cca 200 e bilo. Bar dok sam ja tu drlozinu vozao :D
 
DA, prije par god to je bila cijena za komplet servis.
Ako doma sam promjeni ulje, filter ulja, filter goriva, glicerinu, disk plocice, ulje u vilicama, filter od zraka, svijecice. Ostaje samo remenje (koje su za s2R bile 100E), i desmo, to sve skupa je cca 200 e bilo. Bar dok sam ja tu drlozinu vozao :D
A jebi ga. I kiflic je bio kunu. Jbg tako je kako je. Samo kažem koliko je desmo u ovlaštenom. Remenje i je jedna od jeftinih stavki
 
A jebi ga. I kiflic je bio kunu. Jbg tako je kako je. Samo kažem koliko je desmo u ovlaštenom
Koliko je sad radna ura servisera?
U moje vrijeme je bila 50e kod Toncija.
 
Koliko je sad radna ura servisera?
U moje vrijeme je bila 50e kod Toncija.
Ne znam koliko je radni sat. Davno još prvi servis na 848 je bio skoro 3k kn. Pa vidi onda ta od materijala i servisa ide. Osim ulja i filtera i vizualnog pregleda ne znam šta ide na prvi servis
 
Hvala vam ekipa!
Desmo mi je odrađen, remenje i španeri su riješeni prošle godine prije sezone, ali nakon ove sezone ću ipak morati opet zamijeniti remenje, a i desmo obaviti.
Ove cijene koje sada navodite su prihvatljive u ok s time da bi meni trebao majstor u kontinentalnoj Hrvatskoj (da ne šaljem Monstera do Jadrana za to 🙂🙂🙂🙂).

E, a još da nešto probam kada sam tu. 🙂
Ima li tko od vas kakve auspuhe za 696 s homologacijom za prodati ili da jednostavno kupim nove?

Trenutno gledam Mivv, Roads Italia, GPR, Arrow, LeoVince....

Termignoni su mu super, ali koštaju malo previše za moj džep i nailazim većinom one koji nemaju E broj i bez ECU.
Mene je prije nekoliko mjeseci na 30tkm ispalo oko 900 eur.
Za auspuhe pogledaj HP Corse, prodao sam vec skoro 20-ak komada i ljudi su jako zadovoljni.
 
Polovno bilo nemoguce naci, pa doslo iz Italije, 100e komad plastike
 

Attachments

  • Polish_20240206_155449615.jpg
    Polish_20240206_155449615.jpg
    433.5 KB · Views: 0
Nedavno sam u Panigale hr pitala za novi sic za svoju staru kramicu(620 2004) i imaju ga još za naručiti, oko 100 eura je negdje bila cijena. Možda naručiti novi? Samo info ;)
 
  • Like
Reactions: ODST
Nazovi i pitaj ducati.hr :mrgreen: