Monsteri Hrvatske

Ha ha... kawasaki nikad nije ni proizveo toliko loš motor da bih uopšte mogao usporedit ga sa ovim smečem taljanskim.
Jedino kaj valja su frgazeri - made in japan😅
Kak je jedan moj prijatel rekel.. Dukatije starije od 2012g bi trebalo momentalno sve u prešu dat ili zabranit prodaju da se ljudi ne jebu sa tim.🤣
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
1000038753.jpg

Nabavio mu i pin za zadnji štender.
Sad sam kompletan.
A kako me puklo proljeće.... za koji dan dolazi još jedno ducati tandrkalo u garažu😁
 
Ako netko zna o cemu se radi...dam kontakt, upale se lampice a kad upalim svjetla ili stavim killswitch na poziciju ON, kontakt se ugasi
 
Jel zna netko jel ide ovo na M600 1999? Na mom je drugacije a ovo izgleda bolje
 

Attachments

  • Screenshot_20240310_074650_eBay.jpg
    Screenshot_20240310_074650_eBay.jpg
    1.1 MB · Views: 0
Zapeo mi za oko jedan M600 2001, idem skicnut nakon vikenda.
Dobro bi mi dosao neki savjet na sto posebno obratiti paznju kad ga gledam/slusam?

Ima 57k km, decko kaze da je desmo napravljen u 8/22 i da je nakon toga jako malo vozen.
Citam da remenje ima rok 2g ili 20k km, tako da svakako racunam sa desmom ove godine.

Ovako na slikama izgleda uredno, ne vidim nista posebno kod njega da me odvrati.
 
Zapeo mi za oko jedan M600 2001, idem skicnut nakon vikenda.
Dobro bi mi dosao neki savjet na sto posebno obratiti paznju kad ga gledam/slusam?

Ima 57k km, decko kaze da je desmo napravljen u 8/22 i da je nakon toga jako malo vozen.
Citam da remenje ima rok 2g ili 20k km, tako da svakako racunam sa desmom ove godine.

Ovako na slikama izgleda uredno, ne vidim nista posebno kod njega da me odvrati.
Na sveeeeee....Ducati je to 😝
 
Na apsolutno nista posebno, gledas stvari kao i na svakom drugom motoru...jednostavna i trajna masina, na motoru sve pregledno...sto se tice remenja iz italije oba dayco remena 35e


Imas link motora?
 

Attachments

  • Screenshot_20240315_174019_Instagram.jpg
    Screenshot_20240315_174019_Instagram.jpg
    185.8 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: tegla
Dobro izgleda, steta sta nema dva diska naprijed...remenje iz Italije preko ebaya...samo pazi koje remenje, imas sa "ostrim" i zaobljenim zubima...moj je M600 1999 i ima zaobljene
Hvala ti, provjerim. Ventile sam radis ili vozis negdje?
 
Stari provjereni zracnjak sa minimum struje...a cjeli motor milina za radit sta god treba, sa bravicom skines cjeli sic, rezervar naprijed ima jednu kopcu i rezervar dignes i sve to bez alata i sve ti je pregledno ispod...svjecice promjenis bez skidanja icega
 
  • Like
Reactions: e39 and tegla