montaža crash bara

veliki

New member
Mislim montirat crash bar na svog vn-a, a neznam dali je komplicirano ili ne ,,,ima ko slikice
tnx
 
Ustvari me zanima na koje se to šarafe montira i dali treba biti mehaničar ili se to da doma napraviti.
 
veliki said:
Ustvari me zanima na koje se to šarafe montira i dali treba biti mehaničar ili se to da doma napraviti.
Pa ako kupuješ originalni ili točno takav za VN u čemu bi trebao biti problem? KAcavidu u ruke i to je to, a šarafe dobiješ sa njim...i skicu di idu...
 
Pa ako dobijem skicu onda nije problem, samo me brine,,,jer nema nikakvih rupa za nove šarafe. Samo još da nabavim kacavidu i na posao :misli:
 
veliki said:
Pa ako dobijem skicu onda nije problem, samo me brine,,,jer nema nikakvih rupa za nove šarafe. Samo još da nabavim kacavidu i na posao :misli:

Ako doma nemaš šarafcigera, ajde to otpeljaj k majstoru  :mrgreen:
 
hahahahaha :LOL:

Ma ne stvarno me to zanima kak se montira,,,ako ima ko slike da je to montiral...čisto iz znatiželje.
Znam da je malo teško tak objasniti, sory :wink:
 
veliki said:
Pa ako dobijem skicu onda nije problem, samo me brine,,,jer nema nikakvih rupa za nove šarafe. Samo još da nabavim kacavidu i na posao :misli:

Pa neš ni imat...obično to ide na mista di postoje već neki šarafi pa oni šarafi šta dođu u kitu budu duži da se može i crash bar i to šta je bilo prije zavidat.
 
evo ti link na njemackom je ali ima i slika pa mozes vidjet kak to ide od prilike


http://www.hepco-becker.de/anbauanleitungen/501219.0002.pdf

 
Opa,,,hvala ti jako puno,,,sad mi je sve puno jasnije.