MOTO ADVENTURE BY RAKELA U ZADRU 19.04.2008

tuljan

New member
Dragi moji kolege bikeri u ime naseg prijatelja Rakele iz MK FJAKA-e koji nas je zamolio da ga podrzimo i uvelicamo svojim posjetom 19.04.2008. subota sa pocetkom u 20:00 h u kinu GOTHAM  odrzat ce se prezentacija MOTO ADVENTURE BY RAKELA , gdje ce covik uz video prezentaciju objasnjavati di je bio i kako je prosao 40 zemalja, 3 kontinenta i napravio 91 000 km, ako nekome nije jasno napisat cu devedeseti jednu tisucu kilometara u godinu i sest miseci. Ovo nije namjenjeno iskljucivo motoristima, nego svim onima koji vole avanture, druge kulture i beskrajno duge ceste. Zbog svega toga vas pozivamo da dodete u gotam i date podrsku Rakeli , koji se sprema u 9. mjesecu krenuti na put oko svijeta. Za sve sudionike prezentacije organiziran je after party u Gotham Club-u uz rock glazbu , atraktivne plesacice i hostese, skoro sam zaboravio upad je besplatan. Po najavi mozemo ocekivati posjet prijatelja iz Fjake u vecem broju.
Stoga pozivam sve bikere, ridere, motoriste kao i sve simpatizere pravih i ne dosadnih dokumentaraca da dodu u subotu i isprate Rakelu na iducu avanturu.
 
To bi bilo jako zanimljivo za pogledati, ali malo ste mi predaleko....  :?  Za Rakelu sam čula podosta, ali ne i upoznala.... No, sve u svemu, ugodnu zabavu svima koji se odluče doći na prezentaciju....  (y)
 
Prezentaciju sam pogleda u Dugopolju i zaista Rakela majstorski vodi kroz sve zemlje ,ia se šta čut i vidit .za Rakelu (y)
A vi BEŠTIJE ne morete bez HOSTESA i pive  :jesus:
 
Moja preporuka svima da pogledaju, ja san bija u Šibeniku, Rakela to intepretira na vrlo zanimljiv način  (y)
Dok on priča jedva čekate slijedeću anegdotu...
 
rus said:
Prezentaciju sam pogleda u Dugopolju i zaista Rakela majstorski vodi kroz sve zemlje ,ia se šta čut i vidit .za Rakelu (y)
A vi BEŠTIJE ne morete bez HOSTESA i pive  :jesus:
A dragi moj Rus, Bestije su Bestije a hostese su hostese a i piva je piva hahahaaha,
a je mi misaona ...
 
Poruka od Rakele:
U kinu Gotham u Zadru, subota 19.04. s početkom u 20 sati, "Moto adventure by Rakela", prikazivanje u slici uz glazbu. Zadnje putovanje kroz Srbiju, Bugarsku, Tursku, Iran, Pakistan, Indiju i Nepal.
Nakon toga u diskoteci Gotham rock večer uz atraktivne kojotice. Ulaz slobodan
 
tuljan said:
Bilo bi lipo da se nademo bar mi susjedski klubovi  (y)

bilo bi lipo da se odrzava u petak tako da se stigne i na "fibru" ili di vec ko ide...
nas desetak bi sigurno dosli a ovako...bit ce valjda jos prilika
 
BAKS said:
bilo bi lipo da se odrzava u petak tako da se stigne i na "fibru" ili di vec ko ide...
nas desetak bi sigurno dosli a ovako...bit ce valjda jos prilika

ajde mi cemo sa povratka svratiti vidite te kojotice  :mrgreen:
 
Eo sinoc smo bili u Gothama sa prijateljima iz FJAKE, GALEBA,POSKOKA, ROAD SHARKS-a i naravno mi BESTIJE prisustvovali prezentaciji Rakelinog adventura.
Moram reci da me se prezentacija stvarno dojmila i Rakela skidan ti kapu.
Lipo smo okupirali sank , a svima koji nisu bili mogu reci da su stvarno puno propustili.
Ovim putem pozdravljam svu ekipu od sinoc a slike cu ubaciti uskoro. (y)
 
tuljan said:
Eo sinoc smo bili u Gothama sa prijateljima iz FJAKE, GALEBA,POSKOKA, ROAD SHARKS-a i naravno mi BESTIJE prisustvovali prezentaciji Rakelinog adventura.
Moram reci da me se prezentacija stvarno dojmila i Rakela skidan ti kapu.
Lipo smo okupirali sank , a svima koji nisu bili mogu reci da su stvarno puno propustili.
Ovim putem pozdravljam svu ekipu od sinoc a slike cu ubaciti uskoro. (y)
a šta je merlo oli ti se manta ,ne od Rakeline vožnje nego od toga guranja oko šanka,a biče da nisi vodija ženu sa sobon, :jesus: :jesus:
 
dajte malo u brojevima. kakva je bila posjecenost?
:misli: