Moto cipele/tenisice/čizme

Kupio sam nedavno Sidi gas, za ove vrucine, i iznenadjen sam kolko dobro "disu", a ipak si donekle zasticen.

sidigasnera.jpg
 
zokx said:
Imao Sidi Strada GoreTex sigurno 7 godina. Ako se pogodi pravi broj (koji nema veze sa normalnim brojevima cipela), čizme su bile udobne za voziti i oblikom super naročito za šaltung. I inače nisu bile za neko hodanje, ali sada na putu nakon polusatne šetnjice se na obje đon potpuno odlijepio i odvojio.  :shock: Srećom išao sam u Louis u Villachu, pa sam silom-prilika uzeo nove. Uzeo sam polu čizme (niže) Daytona Gore Tex Journey kojih uopće nema na stranici Louisa  :misli: . Neka akcija (180 ili 190€). Odmah sam ih obukao za ostatak puta. Jako su mekane i udobne na prvu, osim što su šire i oblije od Sidija, pa samim tim i drukčije za vožnju. Treba se naviknuti.


ja sam isto uzo u louis-u gore tex al alpinestars, i isto akcija 190 ojra hahaha.. model je WEB, nova serija.. web i new land, niza i visa cizma.. i nisam mogo vjerovat da se rade kod nas, pise ljepo made in croatia :shock:
 
Zanima me ima li netko nešto od IXS obuće? Zanima me veličina kalupa budući da bih naručio preko ebaya.. inače nosim EUR43 ili UK9 pa da li da ostanem pri tome ili da uzmem broj veće/manje..
Kupio bih ove tenisice..
http://www.ebay.de/itm/Reduziert-IXS-Allegra-blau-coole-Freizeit-Motorrad-Schuhe-Sneaker-eUVP-149-95-/122221301974?var=&hash=item1c74f510d6:m:m4IcJSnZvrUxUZzo0Y-qB7w
 
mate said:
Imam ja ali s obzirom da hoces kupit preko ebaya, nedam.  :mrgreen:
Ako imaš ovakve tenisice uz neku sindikalnu cijenu, kupit ću nema problema  :mrgreen:
Daj samo informaciju o kalupu  (y)
 
Što više preferirate čizme ili visoke cipele (tenisice) ?
Nemogu se odlučit što da kupim.

 
Narucivanje preko neta ima smisla posto brojevi nisu standardni ?
Ili kupujete osobno u trgovini ?