MOTO-CROSS SAVSKI MAROF,30.08.2008.

Koko

New member
Na poznatoj moto-cross stazi "Pepačev breg", u SUBOTU, 30.08.2008. vozi se zadnja utrka PH .Prilika je to da saznate nove prvake Hrvatske za sezonu 2008. Uz hladnu cugu i vruče čevape(a možda padne i kakav pajco :wink: ) pozdravite ove  "vladare prašine i blata".Za razliku od Uskršnje utrke,kada je sve počelo sa snijegom na stazi,a završilo nakon prvih vožnji zbog nenormalnog blata,sada bi vam mogli obećat vruć i prašnjav provod 8) .Sve počinje kvalifikacijskim treninzima oko 10h, a start prve vožnje je oko 13h.Mi bumo na bregu, a  vi? :wink: 8) .Bok.
 
Imal bum vruc i prasnjav provod u kamionu sa klimom (70% kamiona se klima) :?
 
Ja nazalost,nebum,jer sam opet u tudjini,ali junior i bolja polovica su jos na godisnjem i oni sigurno dojdu.
Koko nisam nis do tebe navratil,jer 3 tjedna,koliko sam bil doma,bil sam putujuci.Malo na more,malo Baranja i godisnji ode.Vjerujem da bude jos prilika da se vidimo i uzivo popricamo i koju pivicu popijemo.Lijepi pozdrav.
 
bilo prašine do neba hehe ...

a jel zna mozda ko je opal na bregu i strgal ljučnu ... 

i nije mi jasno jedna stvar , ak sudac maše crvenom zastavom , kaj ne znaci to prekid utrke ?  :misli:
 
markookram said:
bilo prašine do neba hehe ...

a jel zna mozda ko je opal na bregu i strgal ljučnu ... 

i nije mi jasno jedna stvar , ak sudac maše crvenom zastavom , kaj ne znaci to prekid utrke ?   :misli:

...kak bi tek bilo da nismo tri dana zalijevali cijelu stazu,a noć prije trke do dva sata ujutro, pa poslije treninga i u pauzi.Za uređenje staze smo dobili pohvale od svih kaj nekaj znaju o stazama 8) .
...Lovaković,iščašio je rame,to su mu porihtali,a mora još poslikati ligamente.
...vožnja je prekinuta u tom krugu kad je pokazana crvena zastava,samo su žutu malo "ignorirali",a to je dovelo do još jednog pada.Sve je to u žaru borbe, mada mislim da Savez mora više brige posvetit edukaciji mlađih vozača(a bome i njihovim pratiocima i sekundantima).U ovakvom (opasnom) sportu, poštivanje pravila je vrlo bitno za sve sudionike.No,neke stvari ne možeš "kupit".Za sad toliko.Bok.
 
Koko said:
...kak bi tek bilo da nismo tri dana zalijevali cijelu stazu,a noć prije trke do dva sata ujutro, pa poslije treninga i u pauzi.Za uređenje staze smo dobili pohvale od svih kaj nekaj znaju o stazama 8) .
...Lovaković,iščašio je rame,to su mu porihtali,a mora još poslikati ligamente.
...vožnja je prekinuta u tom krugu kad je pokazana crvena zastava,samo su žutu malo "ignorirali",a to je dovelo do još jednog pada.Sve je to u žaru borbe, mada mislim da Savez mora više brige posvetit edukaciji mlađih vozača(a bome i njihovim pratiocima i sekundantima).U ovakvom (opasnom) sportu, poštivanje pravila je vrlo bitno za sve sudionike.No,neke stvari ne možeš "kupit".Za sad toliko.Bok.
odvozena su još dva kruga od kako je sudac dolje na startu mahao sa crvenom ali niti jedan vozac nije htio stati nego i dalje vozili ko sumanuti .... a onog jadnog suca na samom vrhu gdje se desila nezgoda samo kaj nisu pogazili , premda je mahao rukama i nogama da vozaci stanu  ... malo mi cudan taj cross  :mrgreen:

a za stazu  (y)
 
Kad se pravila postrože(ili ova počnu primjenjivat i poštivat-diskvalifikacije,oduzimanje bodova,zabrana nastupa,pa možda i "po džepu") možda bude i više reda.Bok.
 
Vidim,da vi kaj ste bili na Pepacevom bregu,ili niste nis slikali,ili niste imali vremena za to.Imam nekoliko slika kaj je junior slikal.
 
Da je bilo puno prasine,kak ste pisali,na slikama se bas i ne vidi.
 
Prije starta.
 
jos nekoliko slika.
 
Guzva prije starta.
 
I na kraju jos jedna slika.Moram napomenuti da je junior bio zadovoljan,a meni se posebno svidjao njegov komentar:"Hej,pa decki u Hrvatskoj se isto dobro voze!"