Moto dučani u Sloveniji

Julius

New member
Frend treba uzeti za Fazera 600 iz ´01. lanac i lančanike pa bi pogledao u Sloveniji jer ide tam kroz tjedan - dva. Jel znadete za neke dobre i jeftine dučane moto opreme što bliže granici?

Malo je ljen regati se pa ja stavljam post za njega.

Ajde slovenci, javite se!! :mrgreen:
 
Pa ak je u Sloveniji ne može bit daleko! :mrgreen:


Tc-motoshop u Ljubljani!
Uzeo sam tamo hrpu opreme dok je bio popust 20%!
 
A čuj, i to kaj veliš! :mrgreen:

A znaš za nešto blizu grane? U biti i ja bi se trebal zaletit u deželu po gume, ali si još gruntam koje bi piknul...
 
Kolko ja znam, u Brežicama nema niš. Ja sam isto tražil i rekli su mi ljudi da je najbliži Yamahin dućan u Krškom. Bio sam tamo, ali nisam baš primjetil neku razliku u cjenama.
 
Julius said:
Pa kaj je bilo i kaj si uzel??!! :?: :?:


Naletio na nadrkanog carinika koji kako on veli ne voli da ga lažu!! Pa mislim carinik si lažu ti svaki dan 1000 ljudi!!

Uzeo sam dunlopice d208! Kad mi se vrati porez ispada oko 1500kn! Ali pošto sam popušio ispada me oko 2300!
Možda da razmotriš one metzelerke koje su na akciji! Čuo sam da su odlične gume, ako ti treba takva vrsta gume....
 
A u vražju mater, pa dobro su te maznuli!! :(
Fakat si imao peh!

Ja bi neke u dimenziji 170 zadnja i 120 ili 130 prednja. Razmišljao sam o Avonkama AV 45 prednja i AV46 zadnja, al sam onda na netu naletio na ovaj text i odustao od njih....

http://images.google.com/imgres?imgurl=http://samantha.stanford.edu/images/AV46_5800mi-sm.jpg&imgrefurl=http://samantha.stanford.edu/avonstwear.html&h=400&w=300&sz=159&tbnid=ED542iTbuqUJ:&tbnh=120&tbnw=90&hl=hr&start=2&prev=/images%3Fq%3DAzaro-ST%2B46%26hl%3Dhr%26lr%3D%26sa%3DN
 
Krško.
www.delta-team.com
 
Pasmaters said:
[Naletio na nadrkanog carinika koji kako on veli ne voli da ga lažu!! Pa mislim carinik si lažu ti svaki dan 1000 ljudi!!

Zato ja uvijek ko' zadnji idiot kažem što imam. Između ostalog jer se na kilometar vidi kad lažem. Ali sam dosad uvijek i sa svime prošao bez kune carine. Istina, nisam probao sa kilom bijelog :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Pasmaters said:
[Naletio na nadrkanog carinika koji kako on veli ne voli da ga lažu!! Pa mislim carinik si lažu ti svaki dan 1000 ljudi!!

Zato ja uvijek ko' zadnji idiot kažem što imam. Između ostalog jer se na kilometar vidi kad lažem. Ali sam dosad uvijek i sa svime prošao bez kune carine. Istina, nisam probao sa kilom bijelog :mrgreen:

Kaj značka ne pomaže? :mrgreen:
 
Pasmaters said:
Hrvoje said:
Pasmaters said:
[Naletio na nadrkanog carinika koji kako on veli ne voli da ga lažu!! Pa mislim carinik si lažu ti svaki dan 1000 ljudi!!

Zato ja uvijek ko' zadnji idiot kažem što imam. Između ostalog jer se na kilometar vidi kad lažem. Ali sam dosad uvijek i sa svime prošao bez kune carine. Istina, nisam probao sa kilom bijelog :mrgreen:

Kaj značka ne pomaže? :mrgreen:
Vidiš vraga nisam se toga sjetio :mrgreen:
Idem sutra probat pa javim. Šmrc :wink:
 
Pasmaters said:
Za gume u Furlan!
http://www.vulkanizerstvo-furlan.si/

Ja bio prošli tjedan i popušio kaznu na carini! Psmtr' :cry:


Na koju su te foru uhvatili? Ja idem idući tjedan pa me zanima kako najlakše proći ?

Koliko su te izašle gume ( sa i bez povrata poreza, ali bez kazne i usput kolika je kazna )???

Ja trebam : 120 i 180 !
 
ti potvrdiš štojer kod slovenca a oni zovu gore

a i još jedna stvar nemože on bit tak glup mislim na carinika da ne kuži kaj je guma koja ima 2 do 5 km napravljenih
 
dečki,treba znat,mene nikad još nisu čopili :mrgreen:
savjet neiskusnima: ići po kiši kad se njemu ne da bit vani i tebi provjeravat gume,npr...

2.trgomoto krško,nije daleko,a imaju svašta:
jebga,broj pitaj na informacijama,ja imam samo mob od jedne prodavačice,Vesna se zove...
 
ne zelim da ispadnje sad ko soljenje pameti ili preseravanje , ali ni mene nisu copili.
ja sam takodjer koristio taktiku "kisa", ali postoje i druge, vracanje kad padne noc, okretanje na nicijoj zemlji na granici vracanje u slo po povrat pa izadjes na maloj granici i tako... treba malo maste i voila.
 
Dek..Dadek said:
dečki,treba znat,mene nikad još nisu čopili :mrgreen:
savjet neiskusnima: ići po kiši kad se njemu ne da bit vani i tebi provjeravat gume,npr...

Tehnika ti baš nije korisna ako slovenac zove našeg carinika. Na Bregani to rade. Prošao sam hrpu puta, ali jednom sam ispušio. :cry: