Moto Gama Trogir

54

Active member
Veceras od 18.00 do 22.00 otvorenje i zakuska...dragi prijatelji i kupci poslje osam godina rada napokon u adekvatnom prostoru veceras ce mo se druzit uz pice i klopu...dobro dosli.
 
High 46 said:
prijatelju koliko je velik taj prostor da ga moraš otvarati 4 ure  :misli: (y) :LOL:

140 kvadrata...a di sam bia do sada ovde mi treba GPS.
 
54 said:
Veceras od 18.00 do 22.00 otvorenje i zakuska...dragi prijatelji i kupci poslje osam godina rada napokon u adekvatnom prostoru veceras ce mo se druzit uz pice i klopu...dobro dosli.

eto nas  :D
 
54 said:
Veceras od 18.00 do 22.00 otvorenje i zakuska...dragi prijatelji i kupci poslje osam godina rada napokon u adekvatnom prostoru veceras ce mo se druzit uz pice i klopu...dobro dosli.
Lokacija? Adresa?
 
Nike said:
Lokacija? Adresa?

ista ulica kao i do sada samo prema Splitu i sa suprotne bande znaci od pravca Splita ulaz u Trogir treca kuca na cesti s desne strane.
 
Svaka cast (y),lipi ducan,lipo sređeno,ima se sta i vidit.
Mala veselica za otvorenje,lipo se pocastili popili koju.
Puno srice u radu i da budu svi zadovoljni!
GINGE legendo vidimo se!
 
30.06 u subotu jednom lipon zakuskon, Ginge je je služberno obilježija otvaranje novoga dućana MOTO GAME sa opremon za vozače i motore.
Novi prostor nalazi se točno uz cestu na južnom izlazu iz Trogira prema aerodromu.
Možete unutra naći svašta od robe i opreme na nekih 150 kvadrata (od oka).
Ginge se potrudija i pripremija lipu dobrodošlicu uzvanicima koji su se uz iće i piće družili do kasnijih večernjih sati, ispod aviona koji su se svaki čas dizali i dizali.
Pala mi je zato napamet ona stara a u ovom slučaju skroz prigodna:
Dakle, koja je razlilka između aviona i "ćune".
Naravno tu stariju varijantu uglavnom svi znaju. Jer je bilo preočito da je avion dok se diže sve manji, no novija verzija uglavnom nije poznata a primjenjivija je što smo dalje od Kaštela, a ona kaže:
Da bi išla na avion moraš ić lipon u Kaštele  :LOL:
Naravno usput svrati do Ginge i Moto Game pa kupi kakvu sitnicu za bajk!
Želimo Gingi puno uspjeha u radu.
Pozdrav od LETEĆEG ODREDA !

Evo par aktualnih slija
 
ljepo (y)