Moto GP - Australia

Žare legenda, ako je tko zaslužio pobjedu to je on.
I drago mi je ko malom djetetu šte se smrdljivi martin zajebo sa zadnjom soft gumom😆.
 

Attachments

  • IMG20231021071603.jpg
    IMG20231021071603.jpg
    2.4 MB · Views: 0
  • IMG20231021071616.jpg
    IMG20231021071616.jpg
    2.5 MB · Views: 0
Ako "malac ' iz Gresinia iduće godine završi u Repsolki nekako mi se čini da Mir opet neće biti prvi vozač Honde.
 
Nesto ne mislim da je Smrdljivi Martin sam izabrao soft nazad :mrgreen:
Onome DjanijuAntoniju treba zabraniti da dodji u blizinu staze bilo gdje u svijetu nidje ga cijelu sezonu drustvo pravio Morbidnom sad odjednom kad je dobio nogu bori se za prvo mjesto :poop:
KTM, koji se inace dobropohasio, moze imat 15 motora na gridu al nece nikad ostvarit nista s trecerazrednim vozacima :mrgreen: isto vrijedi i za Travanjku jedino sto se oni nisu pohasili vec vrijedno rade i cute (y)
Na godinu Rins 💪 i by by Frtaljko :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: mate
Nesto ne mislim da je Smrdljivi Martin sam izabrao soft nazad :mrgreen:
Onome DjanijuAntoniju treba zabraniti da dodji u blizinu staze bilo gdje u svijetu nidje ga cijelu sezonu drustvo pravio Morbidnom sad odjednom kad je dobio nogu bori se za prvo mjesto :poop:
KTM, koji se inace dobropohasio, moze imat 15 motora na gridu al nece nikad ostvarit nista s trecerazrednim vozacima :mrgreen: isto vrijedi i za Travanjku jedino sto se oni nisu pohasili vec vrijedno rade i cute (y)
Na godinu Rins 💪 i by by Frtaljko :mrgreen:
Mogli su kupiti Marqueza. Za dvije godine predviđam borbu Ducatija i KTMa sa satelitima. Japanci idu u treći plan. Ako BMW nešto napravi sa Toprakom onda je moguće da ih navuku da dođu u GP.
DiGiannantonio je imao svoj dan. Viđali smo već takve situacije. Kao da se i Zarco borio za prva mjesta.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Odlicna trka..najsretniji podij svih vremena..zarko prvi put pobjednik, omladinac prvi put na podiju, peco sretan kako je moglo bit na kraju super,, konjski zubi i goloprsi borba za japansko prvenstvo..ko li ce bit najgori na kraju yamaha ili honda..martin sutra popravni ali komitet je jak.. garant ce otkazat trku
 
  • Like
Reactions: bolcic
Pitali su Gigija nakon utrke i on je rekao da im je savjetovao da ne idu sa softom ali je tim odlučio po svom.
 
  • Like
Reactions: bolcic
Žarko je plačipička, al ajd da se i njemu posreći jednom


Sutra će ih Horhe namazat ko penzioner ajvar na liziku





Srki
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
kako mi je drago za johana, toliko mi je zao martinatora, pol kruga je falilo. steta