Moto GP austrija 10.08 karte pomoć

zadro_st

Well-known member
Ajde neka netko spasi.tribaju mi karte za red bull ring za dva tjedna. Mogu one za travu najjeftinije.
Na oficcial stranicama sve rasprodano pomoglo bi i kad bi netko zna za neku stranicu di se još može uzet.
Apartman i sve rješeno mislija san da će dovoljno bit uzet karte dva tjedna ranije.
:angel:
 
Gpticketshop.com
Imaš karti za kupit, trava, mislim da je ostalo još nešto i za sjedenje.
 
Kad smo bili prosle godine na toj trci bilo ti je na dan utrke masu ekipe sto je prodavala karte ispred ulaza.
Ako ne nades nista na netu neka ti to bude zadnja opcija.
 
singlica said:
Kad smo bili prosle godine na toj trci bilo ti je na dan utrke masu ekipe sto je prodavala karte ispred ulaza.
Ako ne nades nista na netu neka ti to bude zadnja opcija.

Potvređujem, cak se da dobiti i bolja cijena pred sami pocetak.
 
fawlty82 said:
Gpticketshop.com
Imaš karti za kupit, trava, mislim da je ostalo još nešto i za sjedenje.

Nasa sam super... Samo koliko se čeka ta karta jer vidim da šalju poštom mislija san da će mi na mail stić pa da mogu isprintat :misli:
 
singlica said:
Kad smo bili prosle godine na toj trci bilo ti je na dan utrke masu ekipe sto je prodavala karte ispred ulaza.
Ako ne nades nista na netu neka ti to bude zadnja opcija.

Ma sigurno da će biti al nekako želin na sigurno da se ne mislin kad gore dodem (y)
 
Kako je utrka blizu zovi ih da ti potvrde kada ce ih poslati.
Ja sam karte kupio u prvi mjesec ove godine za Sachenring i dosle su 5 dana prije utrke. Tako da dobro provjeri kada je delivery date i koliko nasim treba da ih dostave do tebe!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
zadro_st said:
Nasa sam super... Samo koliko se čeka ta karta jer vidim da šalju poštom mislija san da će mi na mail stić pa da mogu isprintat :misli:
To je bilo prije 2 godine, mislim da mi je došlo tipa 2 tjedna prije utrke, s time da sam ja kupio 3 mjeseca prije, ali šalju tek 2-3 tjedna prije.
I to mislim da šalju tipa DHL-om ili nekom sličnom kurirskom službom, tako da dođe na vrijeme.
 
zadro_st said:
Nasa sam super... Samo koliko se čeka ta karta jer vidim da šalju poštom mislija san da će mi na mail stić pa da mogu isprintat :misli:
Kada kupujes kartu provjeri da li je vaucher ili karta, jer ako je vaucher kada dodes na trku moras pjesacit do glavne blagajne preuzet kartu, a nije bas blizu  :D
 
Zva sam bas jutros kontakt sa stranice da pitam šta se tiče dostave. Uglavnom 2 tjedna prije više ne šalju poštom nego pošalju na mail u pdf - u i onda sam isprintaš.
Skužija sam po tome jer je inače dostava 15e a ovako je 0e.
Ništa ako neko bude gore vidimo se na pivi (y)
 
Ljudi za karte ne treba paničiti! Naime oni i kad vele da je rasprodano na kasi uvijek ima sasvim regularno za kupiti karata onih najjeftinijih. Za skuplje na tribinama i tako to nebi baš reko, ali najjeftinijih ima ziher. Znam to iz Brna od prije par godine i to 2, 3 puta, prošle godine iz Austrije, a ove iz Mugella iz osobnog iskustva, tako da oko toga ne paničite. Što se tapkaroša tiće, od njih nebi uzeo kartu jer me frka da nije falsifikat pa spljugam i novac i trku. Dakle na kasi uvijek ima karata čak i kad se več voze trke nižih klasa 100 posto!
 
Pozz, meni je dosao prvo vaucher, par dana iza je dosla karta u pdf.. Ja idem iz Metkovica ako imate kakve savjete ili ako se sretnemo ide piva.. I da ako tko zna za kakav smjestaj sa sub na ned dobro bi dosao, trenutni mi je u Grazu