Moto Gp Brno 2011 (12.-14.08)

deky777

Member
Circuit info
Length: 5.403 m. / 3,357 miles
Width: 15m
Left corners: 6
Right corners: 8
Longest straight: 636 m. / 0,395 miles
Constructed: 1987
Modified: 1996


PETAK: 
      125ccFP1 09:15 - 09:55
      MotoGPFP1 10:10 - 10:55
      Moto2FP1 11:10 - 11:55
      125ccFP2 13:15 - 13:55
      MotoGPFP2 14:10 - 14:55
      Moto2FP2 15:10 - 15:55


SUBOTA: 
      125ccFP3 09:15 - 09:55
      MotoGPFP3 10:10 - 10:55
      Moto2FP3 11:10 - 11:55
      125ccQP 13:00 - 13:40
      MotoGPQP 13:55 - 14:55
      Moto2QP 15:10 - 15:55


NEDJELJA:

      125ccWUP 08:40 - 09:00
      Moto2WUP 09:10 - 09:30
      MotoGPWUP 09:40 - 10:00

      125ccRAC 11:00

      Moto2RAC 12:15

   
      MotoGPRAC 14:00
         
 
12.-14.08...

Čisto za info da netko ne ode slučajno ovaj vikend...  :mrgreen:
 
Mi smo uvek išli četvorica i djelili sve troškove. Jedan je sve plačao i na kraju u Zagrebu smo djelili sve na 4. Ispalo je oko 1100 kn po osobi. U to je uklučeno sve i put i alkohol i jelo. Išli u petak i spavali u Bratislavi u Slovačkoj u super hotelu po 180 kn s doručkom. To je sat i pol vožnje od Brna. Vinjeta vrijedi jer smo išli preko Mađrske, Slovačke i Češke tak da te košta samo benzin. U to doba u Brnu su hoteli jako skupi. Krenuli u petak i došli u Bratislavu u hotel i odma van na alkohol. Ujutro u subotu poslije doručka put za Brno i dolazak na trening i kvalifikacije. Povratak u hotel i tuširanje i opet van na alkohol. U nedjelju poslije doručka u Brno na trenig i utrku. Poslije utrke za Zagreb. Ne bi savjetovao do Brna preko Austrije jer je puno skuplji put i nije bliži, a kolone počinju več u Krapini od povratka turista. Kroz mađarsku sve prazno ne treba vinjeta, a sve ravno. Nadam se da sam nekome dao volju i pomogao jer je super provod. Pogotovo kad se sparkira i izađe iz auta i čuje iz šume sa staze zvuk ( dobiš tri uzastopna orgazma odma ). Ja nažalost ovu godinu ne idem.
 
Koliko dođu karte za subotu i za nedilju? To nam nisi reka. Ili ste uzeli najjeftinije negdi na travu. :misli:
 
Sinna said:
Koliko dođu karte za subotu i za nedilju? To nam nisi reka. Ili ste uzeli najjeftinije negdi na travu. :misli:

Najeftinija karta za travu (ove godine važi za svu "travu") dođe 78 EUR (petak - nedelja), samo nedelja 68 EUR. Subota + nedelja nema  :misli: . Tribune su od 130 EUR dalje, nisam pitao koliko, jer mi je dosta "trava" (ja sam gore več u četvrtak poslijepodne  :mrgreen: ).
 
Ako idete na travu karte se mogu i tamo kupit uvijek ih ima, za tribine ne znam bolje ih je prije uzet. Ako idete na travu obavezna oprema je ribički stolac sa rupom za pivu ili spužva da se može sjest i ležat i mali suncobran ili kapa. Sve se slobodno unosi na stazu i svi to nose tak da ne budete glupo izgledali s tim. Nema represije ko kod nas na stadionima. Najbolje za gledat mi je bilo na zavoju br. 4 i 11. Al gledajte svaki put drugdje pa za trku budete vidjeli di vam je najbolje. Bude vam vruće pa morate piti puno tekućine, a čehi imaju dobre tekućine. (y)
 
Svaka cast Tvrtko sve si nam lijepo objasnio.. Jos da skupim ekipu pa da fino odem gore..  :(
 
Imam tri karte za prodati, pa ako je netko zaintertesiran?!
Inače, karte vrijede za tri dana (petak, subota i nedjelja)

Cijena: 620kn/kom

 
kliker-vk said:
Imam tri karte za prodati, pa ako je netko zaintertesiran?!
Inače, karte vrijede za tri dana (petak, subota i nedjelja)

Cijena: 620kn/kom
na ulazu su 570kn....  :misli: :misli: :misli:  Osim ako ne misliš na tribine, ali siguran sam da bi to naglasio...
 
Karte smo uzeli preko e-baya, pa nisam siguran da ih ima još u prodaji?!
570 kn + troškovi pošte = 620 kn!
Kada imaš karte u ruci, onda je to 100% TO! (y)
Krenuti na daleki put i razmišljati jeli možeš ući i gdje-e to je rizik koji ne treba! :LOL:
 
Jel moguće kupiti karte na ulazu po povoljnijoj tarifi?  :misli:


(na F1 se može nabaviti u pola cijene na dan trke  :mrgreen: )
 
zx-6r said:
Jel moguće kupiti karte na ulazu po povoljnijoj tarifi?  :misli:


(na F1 se može nabaviti u pola cijene na dan trke  :mrgreen: )

Koliko ja znam ne.
 
Koliko sam ja googlao i pročitao, karte za Brno nemaju nikakav popust na "licu mjesta"!
 
kliker-vk said:
Koliko sam ja googlao i pročitao, karte za Brno nemaju nikakav popust na "licu mjesta"!

tebi je to sukob interesa :hehehe:
 
nisam mislio na službenu prodaju, nego na švercere kojih možda ima ispred ulaza...


vjerojatno ima ljudi koji dođu na treninge, a iz nekog razloga ne mogu ostati u nedjelju pa se pokušavaju riješiti ulaznica, ili turistički vodiči koji dobivaju karte, a nisu baš zainteresirani.


mislim da je to najpovoljnija varijanta, naravno ako to funkcionira u Češkoj  :misli:



 
Hm... Dobro pitanje?!  :misli: 
To ne znam, ali siguran sam da ima preprodavača karata na crno... Pa toga ima svugdje u svijetu, pa tako valjda i u Češkoj! Kad se vratim  :021: u RH, napišem dojmove!
 
tutankamon said:
tebi je to sukob interesa :hehehe:

Hahaha... Sukob interesa bi bio kad bi nešto zaradio na kartama, ali karta preko e-baya košta 620 kn, a ja je za toliko i prodajem jer imam viška! :jesus:
 
Ne znam zašto bi karte kopovao preko e-baya,a ne direktno. Tamo ima more ljudi da ne bubam, al čini mi se da utrci prisustvuje minimum 4 stadiona ljudi i za travu nema šanse da nestane ulaznica. Na trbinama bi se to moglo desiti radi sjedalica, al za travu ne. Bio sam tamo 4 puta i samo sam 1. puta naručio ulaznice poslije smo tamo kupovali. Jedino je na dan utrke nešto skuplja karta.
 
Jeli to na Korčuli? :misli: :mrgreen: