moto GP - Catalunya

burnout

Active member


Dakle, imamo već sljedeću utrku sa razlikom od samo tjedan dana od prošle.
Evo nekoliko izjava vozača koje sam preveo sa motoGP stranice:

Casey Stoner

"Ovo je oduvijek bila moja omiljena staza, još od kad sam počeo voziti u Španjolskom prvenstvu."
"Trenutno ne idemo na osvajanje prvenstva; vozit ćemo utrku po utrku kao i prošle godine. Trenutno nemamo što izgubiti osim još više bodova tako da ćemo se koncentrirati na ono što trenutno možemo."


Valentino Rossi
"Dolazimo iz pozitivnog perioda, a ovo je staza koju volim,“ rekao je Fiat-Yamaha vozač. "Za ovu stazu možemo koristiti sličan setup onome iz Mugella, no ipak, pričekat ćemo do sutra i prilagoditi ga ovoj stazi. Prošla utrka na ovoj stazi bila je odlična borba sa mnogo pretjecanja.“

Dani Pedrosa
„Ova staza je za mene posebno mjesto, blizu doma. Prošle godine, ovo je bila vjerojatno jedna od najboljih utrka, no nisam bio previše uključen u borbe pri kraju“ priznaje Pedrosa. „ Vjerojatno neću koristiti mašinu sa pneumatskim ventilima na ovoj stazi. Mislim da će najpametnije i najbolje biti ako ju koristimo u ponedjeljak na testiranjima."

Prije nekoliko minuta završio je i prvi slobodan trening za klasu 125, evo rezultata:




 
Mislim da bi mogla biti jako zanimljiva trka. Doktor je u velikom naletu, Stoner rasterećen i kao takav jako opasan, Lorenzo i Pedrosa na domaćoj stazi i pred svojom publikom će sigurno dati maximum. To su po meni favoriti, vidjet ćemo šta mogu ostali; prvenstveno mislim na De Angelisa, Edwardsa, Capirexa, Toselanda i Haydena. Mislim da su ovo kandidati za dobar rezultat. Još da se umiješa netko iz drugog plana...
 
bit ce opet odlican vikend od 125 na vise..  8)
 
gastajbarter said:
Lorenco treba nac novog sponzora...proizvodjaca padobrana :mrgreen:..padavicar

A gle, skinut ce "skalp" za iducih 10 godina... u prvoj sezoni, naravno ako ovu prezivi.  :LOL:
 
rossi je u formi...mislim da je ovo njegova trka
 
pole position

1 C. STONER AUS Ducati Marlboro Team 1'41.186
2 D. PEDROSA SPA Repsol Honda Team + 0.083
3 N. HAYDEN USA Repsol Honda Team + 0.251
4 R. DE PUNIET FRA LCR Honda MotoGP + 0.385
5 C. EDWARDS USA Tech 3 Yamaha + 0.423
6 J. TOSELAND GBR Tech 3 Yamaha + 0.634
7 A. DOVIZIOSO ITA JiR Team Scot MotoGP + 0.867
8 C. VERMEULEN AUS Rizla Suzuki MotoGP + 1.179
9 V. ROSSI ITA Fiat Yamaha Team + 1.241
10 A. DE ANGELIS RSM San Carlo Honda Gresini + 1.394
11 S. NAKANO JPN San Carlo Honda Gresini + 1.457
12 L. CAPIROSSI ITA Rizla Suzuki MotoGP + 1.462
13 T. ELIAS SPA Alice Team + 1.622
14 J. HOPKINS USA Kawasaki Racing Team + 1.633
15 S. GUINTOLI FRA Alice Team + 2.018
16 M. MELANDRI ITA Ducati Marlboro Team + 2.533  :palacdolje: neelegantan pad
17 A. WEST AUS Kawasaki Racing Team + 3.372

:( lorenzo nece sutra voziti
 
vermeulen,dovizioso,toseland,edwards,de puniet, hayden....
ma to ce dottor rijesit u 2 kruga
 
gastajbarter said:
evo jedna prigodna slikica :D
Na znam kako ce sutra proci Rossi,s obzirom da je 9.-ti,ali Edwards,Toseland,De puniet i Vermeulen nece biti tako dobri kao na kvalifikacijama(bar je to moje misljenje)
 
pK said:
vermeulen,dovizioso,toseland,edwards,de puniet, hayden....
ma to ce dottor rijesit u 2 kruga
Upravo to,ali Hayden je dobar,onak
 
rossi...ne odustaje od svojih kretenizama.i omalovazavanja drugih vozaca.......pobijedi dvije utrke...i odmah veselje.....ona kaciga sa onim hologramom....sto je nosio u mugellu.....moras biti totalni idio da svoju sliku stavis na kacigu....i to jos onakvu....belji se ko kakav krelac.......vidjecemo sutra dali ce se smijati.... :x
 
bmw m 5 said:
rossi...ne odustaje od svojih kretenizama.i omalovazavanja drugih vozaca.......pobijedi dvije utrke...i odmah veselje.....ona kaciga sa onim hologramom....sto je nosio u mugellu.....moras biti totalni idio da svoju sliku stavis na kacigu....i to jos onakvu....belji se ko kakav krelac.......vidjecemo sutra dali ce se smijati.... :x
U potpunosti se slazem.
On je dobar vozac ali se ne mora ponasati kao kreten.a danas je imao kacigu obojanu kao nogometna lopta  :no: :no: