Moto GP - Indonesia

1697355985844.png
 
Tek sam danas skužio da između njih dvoje ipak navijam za Bagnaiu :D
"Neki" iritantni moto gp španjolci vozači su mi bit će iziritirali španjolce općenito...
Ovo danas je baš bilo... takve epiloge nismo vidjeli još iz onog Scumijevog Rossijevog doba.
 
Da su bila jos 2 kruga Frtaljko bi ih odere i baba bi bila djed :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Je binder odradio drugi long lap?
Ja to nisam vidio i nigdje, ali iz lap analize izgleda da ga je odradio u 15. krugu.

Dakle Forza DUCATI !!! i Forza DUCATI !!! i samo za kraj jos jednom Forza DUCATI !!!

Isto tako bravo za oba Fabia, s time da je ovaj 4. stvarno panj i kako kaze drug Mocyslaw, deblo se kladi dok ga ne otpustis 🫨
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Dobra utrka, taman misliš da će biti dosadno, kad ono zakompliciralo se :)
 
Svi koji su otpali, pali su sami ... rekli bi ničim izazavani ... ;) ...čisto forsiranje, pa tako i vodeći ... no jbn je gledat kako odjednom otkližu i ne baša na maloj brzini :rolleyes:
Bagnaia je dobio drugu šansu, nakon subote je izgledalo da će Martin odlepršat, no pritisak je sad kod njega....vidjet ćemo kako dalje...
Previše padova, polomljenih, poluzaliječenih .. možda se pokrpaju do slijedeće utrke, Australija je uvijek jedinstvena priča... (y)
 
Svi koji su otpali, pali su sami ... rekli bi ničim izazavani ... ;) ...čisto forsiranje, pa tako i vodeći ... no jbn je gledat kako odjednom otkližu i ne baša na maloj brzini :rolleyes:
Bagnaia je dobio drugu šansu, nakon subote je izgledalo da će Martin odlepršat, no pritisak je sad kod njega....vidjet ćemo kako dalje...
Previše padova, polomljenih, poluzaliječenih .. možda se pokrpaju do slijedeće utrke, Australija je uvijek jedinstvena priča... (y)
Baš sam čitao izjave nekih vozača koji su otklizali da nisu bili pod nikakvim pritiskom od strane drugog vozača u trenutku pada niti su imali mogućnost proći vozača ispred sebe a telemetrija je pokazala da su potpuno isto vozili i predhodni krug.
 
  • Like
Reactions: bolcic