MOTO GP kvalifikacije - Biaggi showman

Haponja

Active member
Jel netko možda gledao danas kvalifikacije ?
Biaggi je uglavnom bio glavni akter :), prvi put u šikani izleti preko pjeska i vozi se po pjesku i uključi se na stazu praktički bez gledanja oko sebe, i u tom trenutn na njega naleti Battaini(valjda), zabije se u Biaggi-a i Battainijev motor pada, ali ne i Battaini:), on ostaje visjet na Biaggievom repu :cool: , ja sam se valjao od smjeha, Battainiju je malo falilo da se popne za suvozačko mjesto :).
Zatim situacija 2: Melandri je vozio(tj. htjeo je odvozit) nabrži svoj krug pošto se je bližio kraj, i opet se tu našao Biaggi koji ga je pokušao zaustavit, naime Meladnri je jednom trenutno prestizao Biaggia s unutarnje strane, a Biaggi opet nije obraćao pozornost na njega i dotakao ga koljenom i opet skoro pao za dlaku, nakon čega je Melandri počeo mahat rukama i počeo vrtit prstom oko sljepočnice (čitaj: jel si ti normalan) :mrgreen:
 
Hapi said:
Jel netko možda gledao danas kvalifikacije ?
Biaggi je uglavnom bio glavni akter :), prvi put u šikani izleti preko pjeska i vozi se po pjesku i uključi se na stazu praktički bez gledanja oko sebe, i u tom trenutn na njega naleti Battaini(valjda), zabije se u Biaggi-a i Battainijev motor pada, ali ne i Battaini:), on ostaje visjet na Biaggievom repu :cool: , ja sam se valjao od smjeha, Battainiju je malo falilo da se popne za suvozačko mjesto :).
Zatim situacija 2: Melandri je vozio(tj. htjeo je odvozit) nabrži svoj krug pošto se je bližio kraj, i opet se tu našao Biaggi koji ga je pokušao zaustavit, naime Meladnri je jednom trenutno prestizao Biaggia s unutarnje strane, a Biaggi opet nije obraćao pozornost na njega i dotakao ga koljenom i opet skoro pao za dlaku, nakon čega je Melandri počeo mahat rukama i počeo vrtit prstom oko sljepočnice (čitaj: jel si ti normalan) :mrgreen:

Melandri je njega udario koljenom i Biaggi je zamalo pao :mrgreen:
 
Bolje udarit koljenom nego laktom pa skoro past :mrgreen:
 
Nike said:
Hapi said:
Jel netko možda gledao danas kvalifikacije ?
Biaggi je uglavnom bio glavni akter :), prvi put u šikani izleti preko pjeska i vozi se po pjesku i uključi se na stazu praktički bez gledanja oko sebe, i u tom trenutn na njega naleti Battaini(valjda), zabije se u Biaggi-a i Battainijev motor pada, ali ne i Battaini:), on ostaje visjet na Biaggievom repu :cool: , ja sam se valjao od smjeha, Battainiju je malo falilo da se popne za suvozačko mjesto :).
Zatim situacija 2: Melandri je vozio(tj. htjeo je odvozit) nabrži svoj krug pošto se je bližio kraj, i opet se tu našao Biaggi koji ga je pokušao zaustavit, naime Meladnri je jednom trenutno prestizao Biaggia s unutarnje strane, a Biaggi opet nije obraćao pozornost na njega i dotakao ga koljenom i opet skoro pao za dlaku, nakon čega je Melandri počeo mahat rukama i počeo vrtit prstom oko sljepočnice (čitaj: jel si ti normalan) :mrgreen:

Melandri je njega udario koljenom i Biaggi je zamalo pao :mrgreen:

ma melandri je kralj....
frajer je dodo gas, priso maxu i htjeo ga srusit ...ma kralj...legenda teska...

go melandri go melandri go go go :mrgreen:
 
melandri je išao na njega jer je max zadnji krug ostao na stazi i vježbao start na sredini staze dok su ostali još hvatali najbolje vrijeme. melandriju je zasmetao i onda je on poslije izveo ono.

al dobar je melandri, meni on zakon još iz klase 250 kad je pobjeđivao sa slomljenom rukom :cool:
 
a Maxov stric je nakon incidenta s koljenom skocio na Melandrija i poceo ga davit :shock: :roll: :mrgreen:
citiram Toby-a "uzeli su ga i noge mu nisu dotakle pod dok nije bio ispred ulaza u stazu". naravno, godisnja propusnica za pit lane mu je odma oduzeta. pa vi recite da smo mi balkanci :mrgreen:
 
sry kej ovak upadam, al na kojem progu to gledate?
 
DacMan said:
sry kej ovak upadam, al na kojem progu to gledate?

eurosport, motorstv, abmotors, di ima uživo ili repriza


ugljavnom sateljitska :wink:
 
Petkom oko 2 popodne...
 
fala, iako je petak u 2 podpodne prilicno fuckedup time :mrgreen:
 
Onda sljedeću subotu u 23.00