Moto GP - Silverstone

cosmic

Active member
4d 7h to go... :D 


upravo citam da nema hobita ni u silverstonu...di bas ove godine kad mu krenilo  :(
 
cosmic said:
4d 7h to go... :D 


upravo citam da nema hobita ni u silverstonu...di bas ove godine kad mu krenilo :(

Neda mu se nikako i gotovo. :palacdolje:
 
Na kraju ce opet bit 2. Ko ga sisa kad se ni nasmijat ne zna. :mrgreen:
 
cosmic said:
Na kraju ce opet bit 2. Ko ga sisa kad se ni nasmijat ne zna. :mrgreen:
.....čuješ to ti je zbog botoxa koji mu je uštrcala oporba  :mrgreen:
 
Malo olaksanje prije same trke, u vidu produzenja ugovora sa Mr. Elbowz-a. Ostaje za vidit oce li to i zasluzit.[font=arial, verdana, helvetica, sans-serif]  [/font]

[font=arial, verdana, helvetica, sans-serif]http://www.motogp.com/en/news/2011/Yamaha+announce+Spies+contract+extension
[/font]


 
Hayden se zagrijava na TT-u (y)

hayden%20at%20isle%20of%20man%20tt.jpg
 
Uuuuuuuf..... da je tamo učinit 10-ak krugova. ;) :cool: :peace: :peace: :peace: :012: :bananarace:
 
cosmic said:
4d 7h to go... :D 


upravo citam da nema hobita ni u silverstonu...di bas ove godine kad mu krenilo  :(

krenilo ga u bolnicu :mrgreen:

bolje da ga nema, barem nam mudo ne soli pamet s nekim hondama :hehehe:
 
tutankamon said:
krenilo ga u bolnicu :mrgreen:

bolje da ga nema, barem nam mudo ne soli pamet s nekim hondama :hehehe:
A i to sta kazes... Meni proliv vata kad mu vidin onu mrgudnu cunku...a odnija prvo misto  :palacdolje:
 
tutankamon said:
šta ti je došao prijavit štetu po kasku, pa imaš cijeli spisak :LOL: :LOL: :LOL:
Lako to, nego ne znam di ću više s djelovima...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
MotoGP Free Practice Nr. 1        Po. Name TeamGap First 
 
Što je Rossi-ju ili opet mudruje ..
 
papillon said:
Što je Rossi-ju ili opet mudruje ..

Satra se ove godine od mudrovanja. (y)
 
Kako je Filippo Preziosi reka, ima bit da su isli isprobavat razlicite taktike. FP1 i FP2 nisu neko mjerilo. Hyden je izasa sa "low" setupom, a Rossi na "high" setup. U prevodu bi znacilo meka i tvrda postavka. Rossiju ocigledno nije pasala ta postavka, na kojoj je u Barci vozija.
Iznenadija me Edwards koji je sija na motor, usprkos izricitom "NE" od strane likara. Valjda se nece sjebat. Ovu je slomija na 5 mista.  :shock: Jedva cekam QP za koju uru...  :D