Moto GP TV prijenosi

bb1

Active member
Može li mi netko reći kojo TV postaje osim SPTV i SPORT 1. Na B-net-u su ukinuli SPORT 1,a SPTV nije baš redovit.
Isto vrijedi i za SBK na eurosportu kada je danas trebala biti repriza bio je neki glupi nogomet.
 
B-net nije ukinio Sport1 nego ga je pemistija na drugi kanal (malo pretraži kanale). A txt na Eurosportu ima same dezinformacije, a jedino ti preostaje gledanje ponovljenih utrka sutra na Eurosport2 u 10.30! 8)
 
bb1 said:
Može li mi netko reći kojo TV postaje osim SPTV i SPORT 1. Na B-net-u su ukinuli SPORT 1,a SPTV nije baš redovit.
Isto vrijedi i za SBK na eurosportu kada je danas trebala biti repriza bio je neki glupi nogomet.
Imao si cijelu noć za gledat live. (y) :mrgreen:

Uvijek Eurosport prenosi live Suberbike.
 
Sport 1 je premjesten na 73kanal....radje ne razumijem nista nego slušam ona dva padavicara sa sport tv koji se do sada nisu pripremili niti za jednu utrku(usporedivsi sa f1 i skijaskim prjenosom).ako sam u krivu ispraviti me  :wink:
 
B net je maknuo Sport1 iz osnovnog paketa. Znači oni koji su na staroj mreži, kao ja, ne mogu ga gledati.
 
bb1 said:
Može li mi netko reći kojo TV postaje osim SPTV i SPORT 1. Na B-net-u su ukinuli SPORT 1,a SPTV nije baš redovit.
Isto vrijedi i za SBK na eurosportu kada je danas trebala biti repriza bio je neki glupi nogomet.
Bila je repriza na Eurosportu i SBK i SSP u nedjelju navečer samo ne znam više točno u kolko sati. Ja sam slučajno okrenuo prije spavanja.