MOTO I OFF ROAD KLUB- Sv.I.Zelina, 7. Winter party 22.12.2012.

Added to Calendar: 22-12-12

kober

Active member
Standardno......  (y)

Za tjedan-dva info...

Znaci ovak, druzenje pocinje od 12h u nacem clubhausu, a oko 13 krecemo u koloni sa motorima(ak vrijeme dopusti) do vat.centra, gdje Djed Mraz dariva klince poklonima,a nas velike sa kuhanim vinom.
Navecer nastupaju Crossroads i Dukes of Hazzard, sa svojim uobicajenim repertoarom.

Vecina vas je bila kod nas,lokacija je ista vec nekoliko godina, pa se nadam da se nebute pogubili...
Ak netko misli prenocit moze u clubhausu, nek uzme samo vrecu.
Prostor je grijan,spavanje na madracima.
Ak ima pitanja pitajte...
Pozdrav !

 
zvuci zanimljivo, a treba mi ove godine pokoji winter ride , ako ne bude snijega eto me
 
dado_orao said:
bilježim se s štovanjem  (y)

                      Jezuš Kristuš !!!! Ti pak dojdeš  ...  (y)  moramo onda malo više pijače pripremiti  :jesus:

no,no,samo se šalim  :wink:  možda tak uvijek i ne izgledamo ko da vam se veselimo, al ste nam i vi zagorci navek dragi gosti 

                                :zaljubljeni:    viiiidiiiiimooooo seeeee !!!!!    :hello:
 
   


        jedan flyerčić čisto da se podsjetimo malo :)
 
jedna_teta said:
   


        jedan flyerčić čisto da se podsjetimo malo :)

Bem te škrtu,mogla si još veći staviti...
Qrca ja tu nisam pročital  :mrgreen:

Uostalom,boli me briga za flyer,,,dolazimo,osim ako bu palo pol metra novog snijega
 
ADAM said:
Bem te škrtu,mogla si još veći staviti...
Qrca ja tu nisam pročital  :mrgreen:

Uostalom,boli me briga za flyer,,,dolazimo,osim ako bu palo pol metra novog snijega

....ADAM ide za mene se još ne zna.....jedna teta je pozabila za nas !!! :LOL: :LOL: :LOL:
 
kao i uvijek...nikaj me nemre zaje..t da ne dojdem... :jiggie: :bananapivo:
 
dado_orao said:
....ADAM ide za mene se još ne zna.....jedna teta je pozabila za nas !!! :LOL: :LOL: :LOL:


      nemoj da ti teta pošalje KAAAARAAABAAAAJUUUUUUU !!!!!!!!!  :p
 
ADAM said:
Bem te škrtu,mogla si još veći staviti...
Qrca ja tu nisam pročital  :mrgreen:

Uostalom,boli me briga za flyer,,,dolazimo,osim ako bu palo pol metra novog snijega

                          e da sam znala ,donesla bih ti svoje očaline za čitati.... :)  ma trebala sam ti flyer jučer na čelo zalepiti  :D
                i kaj veliš gde se more kupiti ta riječ kaj si napisal "QRCA " ?!  :*  :LOL: 
 
Dolazimo.... (y) (y)
 
jedna_teta said:
                          e da sam znala ,donesla bih ti svoje očaline za čitati.... :)  ma trebala sam ti flyer jučer na čelo zalepiti  :D
                i kaj veliš gde se more kupiti ta riječ kaj si napisal "QRCA " ?!  :*  :LOL:

A ne znam ja,navodno da kinezi to delaju skoro zabadaf,samo kaj su mali








....kinezi. Lol
 
Bumo prišli na kavu, dvije, tri... :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo: :hrana: :hrana: :hrana: :letim: :letim: :letim:
 
ADAM said:
A ne znam ja,navodno da kinezi to delaju skoro zabadaf,samo kaj su mali








....kinezi. Lol


                KAJ SE OPRAVDAVAŠ ??????  :LOL:
 
Chico said:
Bumo prišli na kavu, dvije, tri... :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo: :hrana: :hrana: :hrana: :letim: :letim: :letim:


      a neš 3 noći spal od tolke kave , vrag te dal  :wink:    :wink:  :wink: