Moto Klub - članak o valjanu

spox

New member
Jutros sam kupio novi Moto klub i ostao iznenađen sa člankom o Lorisu Valjanu. Još sam u šoku.Nije mi jasno da li je autor članka u kurcu ili Loris daje izjave koje nemaju veze sa vezom. Citiram ukratko " Loris Valjan je 1995 osvojio PH u 125 SP a potom i Alpe Adria. Zatim odlazi u voziti u Italiju (znaći 1996 godina koliko ja znam računati) gdje je redovito bio bolji od Valentina Rossia !???" Poslije još dodaje da je u talijanskom prvenstvu Rossi bio anonimac i da je on (Loris) uvijek bio bolji nekih 20 mjesta od Valentina.
Ovo je takva prolivačina da nema veze sa vezom.
Evo jedan sažetak o Rossijevoj karijeri pa malo usporedite podatke sa gore iznesenim podacima.
1993 Valentino debitira sa Cagivom Mito u Prvenstvu Italije u 125 SP.
1994. osvaja titulu prvaka Italije u istoj toj klasi.
1995 osvaja 3. mjesto u prvenstvu Europe i osvaja opet titulu prvaka Italije
1996. (te godine je Loris navodno bio bolji od Rossia) nastupa po prvi put u Svjetkom prvenstvu i osvaja 9. ukupno mjesto
1997 je svjetski prvak u 125....itd,itd...

A sad ova druga priča da je sa Manuelom Poggialim vozio timske utrke.
Manuel je do 1997 vozio Mini bike prvenstvo a 1998. Loris je nastupao u PH u skuterima do 70 ccm. koje su to oni timske utrke vozili.

Možda sam ja negdje pogriješio pa neka me netko ispravi ali dosta toga se ne slaže,ustvari ne slaže se ništa.
 
spox said:
Možda sam ja negdje pogriješio pa neka me netko ispravi ali dosta toga se ne slaže,ustvari ne slaže se ništa.
Naravno da nisi pogrijesio, mene je to isto jako piknulo ali sam se suzdrzao od komentara. Drago mi je da ti nisi.
 
Ne znam sto je istina, ali mozda se u tekstu mislilo na rossijevog rodjaka, koji je mladji od njega i koji takodjer vozi moto utrke.
Inace bas ne gotive jedan drugoga :shock:
 
..doznali smo par detalja iz prve ruke priko zujića...novinar je sve živo izokrenuo i još nadodao...nije bio poggiali već loccateli..a što se rossija tiče..valjan je samo rekao da je bio tada nekakav rossi u njegovoj klasi,al da sumnja da je to ovaj,a novinar je odmah od toga napravio senzaciju i priču..jbg,objektivnost novog moto časopisa-prvo pa muško
 
A ja se uopce ne bih zacudio niti da je clanak poptuna istina, ipak je Loris vrhunski trkac.. :p
 
maverick said:
A ja se uopce ne bih zacudio niti da je clanak poptuna istina, ipak je Loris vrhunski trkac.. :p

Ma nema on pojma,jedanput sam ga namazao,taman je skretao u box a ja prošao da me nije ni vidio :paper:
 
primjetio sam i ja...
u tom clanku je sve preokrenuto (osim onog da Loris vozi autobus i da tako financira utrke) i zbrkano...


ali i dalje je car :D
 
Meni se baš s oproštenjem "prikakalo" kad sam pročitao da je dotični Valjan ostavljao Rossija daleko iza sebe...ali očito da čovijek to nije izjavio, bar ni jedan motorist koji imalo drži do sebe ne bi to izjavio...
 
E sad moram opet ja.Ipak,ne mogu ne kazati da Rossia redovito peglam...Ps2 Moto Gp
 
Fireblade2 said:
A izašao je oglas za moj motor koji ja uopće nisam dao u moto klub.
Pitaj ženu (curu) ili neke od najbližih prijatelja ako su oni stavili, tako se znalo dogodit jednom mom prijatelju, par puta :mrgreen:
 
Pas mater, zato mene svi susidi pitaju da zašto već prodajen motor, a tek ga uzeo! :mrgreen:
 
8) :D :D :D treba ipak pročitati sve,pogotovo ono na samom vrhu u lijevom kutu,otisnuto masno crnim slovima 8) 8)
 
mugen said:
8) :D :D :D treba ipak pročitati sve,pogotovo ono na samom vrhu u lijevom kutu,otisnuto masno crnim slovima 8) 8)


Znaći tvrdiš da je ovo Lorisova izjava
 
Loris je odlican vozac bez daljnjega - to da odmah rijesimo!
Prakticki smo susjedi, ali mu to ne daje za pravo da se ponekada pravi vazan pred ostalima kao da je on kralj a ostali k...c.
Skoro pa se i ne bi cudio da je on zaista i izjavio to sto pise u Moto-klubu.
Ima puno bolje pripremljen motor nego itko koga poznajem, i sigurno mu je manji problem doci do naslova nego ikome dr.
Poceo je voziti jos 1993. po stazi dok je jos bio rat i nikoga nije bilo,a osobno znam da je cak ulazio bez pitanja na stazu te trenirao.
Volio bih da se i on oglasi na forumu sa svojom verzijom.
 
Fireblade2 said:
A izašao je oglas za moj motor koji ja uopće nisam dao u moto klub.

je je, tako su moji frendovi stavili da ja prodajem mileta na net... ma da ga imam nikom ga ne bi dala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: