Moto Klub ŠIROKI "3.Međunarodni Moto susret" 27-29.05.2011

Added to Calendar: 27-05-11, 28-05-11, 29-05-11

Eto nas u petak. razmišljao da bi skrenuo za Biograd, al odhebo tu izložbu kromiranih autobusa - i tako mi samo smetaju dok se vozim :)
 
steta sto sam na brodu :(
pozdrav djeki i ekipi (y)

nesumnjam da ce bit lose :mrgreen:
 
choco said:
Dolazim ja sa par pajdaša, Sestri mi je u subotu rakija, pa cu biti samo u petak...Mozda navratimo i u Nedelju na kavu. Pozdrav iz Čapljine.
pozz susjed
 
martinPache said:
petak biograd, subota siroki.... duga karavana dolazi! u kolko defileee,  da se ne zakasni?
dobro došli,defile će biti između 16 i 17 sati da mogu stići i ovi što rade subotom a i oni koji putuju :D
 
makai said:
Eto nas u petak. razmišljao da bi skrenuo za Biograd, al odhebo tu izložbu kromiranih autobusa - i tako mi samo smetaju dok se vozim :)
dobro došli,samo ove godine pazi na rijeku još je hladnija :mrgreen:
 
Dajaaa said:
navratio bih  , al nazalost pao sam s motora u petak , iziso iz bolnice tek :p
bit će prilike drugi put,samo ti ozdravi kako treba,sve najbolje!
 
djekomax said:
dobro došli,samo ove godine pazi na rijeku još je hladnija :mrgreen:

a ima i rijeka u blizini? znaci posten pijan svijet nesmije ni bauljati okolo samo tako  :LOL: :LOL:
 
He, he, nakon treće pive više nema zime. ovaj put dolazim s kupaćima, ručnikom i sapunčekom. da spojim ugodno s korisnim :)
 
a jel ima ča veceras?  :mrgreen:
 
bili smo svake godine pa nećemo ni ovu preskočit... bračani dolaze po malo dobre zabave, par litara točene pive i tanjur dobrog graha... eto toliko za sada.
 
potočaj gajbu birre, mi stizemo jos i danas  (y) (y) :bananapivo: :peace: :biker: :biker: :biker: :banana2: :vaga:
 
svaka čast mk široki  (y)  (y)  (y)  bilo je odlično, super organizacija,dobra ekipa, gobac je bija lud 300 na sat. u svakom slučaju jedan od boljih partya. uspija sam na svakom šanku popit po pivu i tako 2 kruga,dalje nisam moga brojit  :drunk: . pozdrav i vidimo se dogodine  :piva:  (y)  (y)  (y)
 
auf. jest da nam je svadba pobrkala planove, ali u petak je bilo super.  (y)

sve pet, svaka cast.  (y) samo nek druge godine i stocka bude  :mrgreen:
 
Hvala vam na ova protekla tri dana :D. baterije su ponovo pune i sad mogu dalje. vidimo se, ako ne prije onda na četvrtom susretu. Veliki pozdrav svima (y)