Moto Legija Croatia - 19th RIVER PARTY 11.-13. 07. 2014

Added to Calendar: 11-07-14, 12-07-14, 13-07-14

poco loco

Active member
Cijenjeni prijatelji, Moto Legija Croatia vas poziva na 19i river party koji će biti na Dobri, kupalište Grdun kod Karlovca.

info: Tihi 091 500 56 66
        Robi 098 319 071





...ostale info slijede!
 
Pratim... (y)
 
Gdje je to  :021: (osim kaj je u Karlovcu), dali je tam gde je bil KZŽ ?  8)
 
Eo mozda bude sad lakse A su naplatne u KLC mozes prema Ozlju na semaforu poslije naplatnih desno koda ces za ZG na staru cestu i nakon 1km ti je skretanje lijevo za Ozalj dalje sempre drito samo po glavnoj dok ne dođeš do Malog Erjavca imas opet putokaz za ljevo Donje Stative Grdun Jaškovo i opet samo pravo :wink:  ili druga varjanta na Tomašnicu pa desno.  Ima još puno alternativnih pravaca ali je i velika vjerojatnost za završit u kakvom kokošinjcu :mrgreen:
 
fala pappy  (y)
...dodajem; na glavnim pravcima bit će postavljeni putokazi  <MOTO> , a za izgubljene suport telefon 091 565 50 45 Iva  8)     
 
ako se dobro sjećam od prije par godina prije ulaska u karlovac na semaforu se ide lijevo?  :misli:
 
netijak said:
ako se dobro sjećam od prije par godina prije ulaska u karlovac na semaforu se ide lijevo?  :misli:
otprilike  :mrgreen: ...ukoliko se u grad ulazi sa njegove južne strane  :mrgreen:
 
nego kako nego s juga ;)

jbg.. davno je 2008/2009 bila :D
 
*lady_750* said:
Mani se gamblinga  :mrgreen:

LAKO JE REĆ...  :? :?

https://www.youtube.com/watch?v=ABnAVaSHYKE
 
Nema na cemu sused  (y) ako treba dam ja i koordinate i azimute

Ma ima i alternativnih pravaca off road nema bada svi putevi vode na grdun  :mrgreen: iz pravca zagreba bilo autobanom ili starom najednostavnije je ovuda prema Ozlju kako sam opisao ak se ide starom iz pravca zagreba poslije deponija (smetlišta) desno ima tabla Ozalj dalje sve isto kao u predhodnom postu.. Moze i mene za help u navodjenju 091/570-3970 Neven da mi bas Jivicu ne zatrpate pozivima :D