Moto Legija Croatia - 19th winter party - Karlovac - 14. 2. 2015

Added to Calendar: 14-02-15

bilo je dobro.... (y),pohvale MOTO LEGIJI... (y)

Pozdrav
MK SVETI JURE
 
ajmo još slika! :)

nisam mogao doći sestra se udavala u subotu...  :zelje:
 
...
 
....
 
....
 
.....
 
...... (y)
 
Fala puno na gostoprimstvu i ugodnom druženju, bila je fešta ipo...
MOTO LEGIJA  (y)
 
Dragi prijatelji, hvala vam što ste bili naši gosti i pomogli nam da se svi dobro zabavimo  :mrgreen:

Pozdrav svima!  Moto Legija Croatia
 
Passenger da se zahvalim ekipi na šanku koja me je počastila sa pivama  :piva: i Vašoj ekipi na ugodnom razgovoru sa jedne strane B-KING,a sa druge FZ6 da se malo sjetimo nakon ispijenih piva  :drunk:,naravno hvala i Moto Legiji na jednom divnom druženju  (y)
 
pamzor said:
Sve je to fino i zgodno ali ja tu ne vidin ni jednu sliku klope, tako da... :shocked: :rolleyes:
sve su sami pojeli gostima niš nisu dali  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
kitomir said:
Passenger da se zahvalim ekipi na šanku koja me je počastila sa pivama  :piva: i Vašoj ekipi na ugodnom razgovoru sa jedne strane B-KING,a sa druge FZ6 da se malo sjetimo nakon ispijenih piva  :drunk:,naravno hvala i Moto Legiji na jednom divnom druženju  (y)

pozdrav...i vidimo se opet negdje drugo... (y)

RC46 said:
sve su sami pojeli gostima niš nisu dali  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

vama je bilo samo do pića,niste mogli pojest koliko smo toga donjeli...,neki su po tri puta dolazili do teće i grabili... :mrgreen:
 
Nek ste se lijepo zabavili  :mrgreen:
Nadam se da se nitko nije valjao u sjenu i ove godine  :mrgreen: