Moto Market Sevis,Pozega-iskustva

alcatraz

Member
Ovako uskoro planiram dogovoriti termin u navedenom servisu pa me zanima dali je neko imao kakvih iskustava s njima.
Cvajo sam sto se nije opet razletio pa je potrebna zamjena klipnjace i lezajeva na radilici :misli: :LOL:
 
Juce sam im poslao mail i danas dobio odgovor:nerade yamahe..... :? :?
Sad mi nema druge nego da sam radim......
 
ma dofuraj svoju DT kod mene da ju raskopamo......za 1 dan je gotova!!
ako imaš potrebne djelove.....
 
al kod jage u brodu je meni preskupo,tako da,ako imaš volje probaj sam napraviti........ako znaš nešto o tome......
 
Ima neko e-mail od Big Bike-a?
Nije problem rastaviti vec sastaviti.. :jesus: salim se,nije nista problem samo me brine da necu morati praviti neke posebne alate...
Probao sam rastaviti karb. da ocistim pa nisam mogao jer su neki "cudnovati" sarafi.... :misli:
 
alcatraz said:
Ima neko e-mail od Big Bike-a?
Nije problem rastaviti vec sastaviti.. :jesus: salim se,nije nista problem samo me brine da necu morati praviti neke posebne alate...
Probao sam rastaviti karb. da ocistim pa nisam mogao jer su neki "cudnovati" sarafi.... :misli:

čudnovati šarafi......?
 
A kak da ti objasnim,nit je imbus nit je krizni,najbolji opis bi bio zvjezdasti ak si ikad rastavljao mobitel onda znas o cemu pricam...
 
alcatraz said:
Ovako uskoro planiram dogovoriti termin u navedenom servisu pa me zanima dali je neko imao kakvih iskustava s njima.
Cvajo sam sto se nije opet razletio pa je potrebna zamjena klipnjace i lezajeva na radilici :misli: :LOL:
,,,imam vrlo dobro iskustva s njima,,dečki su super,,pogotovo "mali" Kiki,,,i gazda Čmeki je pravi "Laf"  :mrgreen: ,,inače vjerujem da njima nije nikakav problem  bilo koji motor srediti,,međutim,,,prebukirani su do yaya,,moraju odraditi servise na motorima koje su oni prodali tak da za bilo što drugo je frka.
Sviđa mi se njihov sistem obračuna,,dobiješ sve specificirano,,znaš koliki je sat posla itd...(dijelove,,,potrošni materijal,opis posla,čak fotkaju digitalcem neke dijelove tak da mogu mušteriji pokazat),,,,sve 5.
Garantiram da nema prevara tipa kao kod nekih,,da ti naplate ono što nisu radili ili ugradili!!!
Znam da je nedavno zaposlio nekoliko radnika,,ali jeb ga,,,puno motora,,trebao bi još proširiti servisni prostor i primiti još kojeg majstora sezonca
,,sve u svemu  (y)
http://www.mms-moto.hr/servis.htm
 
Na Auto moto Showu, na Aprilijinom štandu upoznao sam gospodina Borisa, inače člana ovog foruma, i imao priliku s njim poduže porazgovarati o motorima, servisima i mnogim drugim stvarima vezanim za motociklizam. Bio je vrlo ugodan sugovornik i stekao sam dojam da njegov servis radi vrlo profesionalno i stoji iza onog što napravi. Mislim da se motor tamo može ostaviti sa punim povjerenjem! 
 
Također kupio motor kod njega, makar sam i gorskog kotara, zadovoljan s bikeom i firmom MMS, a odgovorii ti i na mail ako imaš silly pitanja. Moje preporuke.
 
nemam ništa protiv njih al nisam baš niti zadovoljan ništa posebno. i moram reći da ljud tamo imaju čudna pitanja.

npr. kad sam kupovo kacigu pitaju me za kaki motor trebam, odgovorio sam za sportski 600 kubika.    :LOL:

a kad sam kupovo gumu rekli su da je cijena 688 kn i 10-15 kn će biti prijevoz, a gumu sam platio 740 kn.
 
alcatraz said:
Juce sam im poslao mail i danas dobio odgovor:nerade yamahe..... :? :?
Sad mi nema druge nego da sam radim......
imas u Osijeku Skaro-moto on ti radi bas Yamahe ima odlicnog servisera (y)
 
Nece raditi radilicu,pitao sam vec.
Kod skare sam narucio zracni filter i cekao ga 3,5 mjeseca a cjena prava sitnica,180kn....
Kasnije gledam u Loisovom katalogu filter 2 eura....
 
alcatraz said:
Nece raditi radilicu,pitao sam vec.
Kod skare sam narucio zracni filter i cekao ga 3,5 mjeseca a cjena prava sitnica,180kn....
Kasnije gledam u Loisovom katalogu filter 2 eura....
:mrgreen: :mrgreen:


zovu me gosp.louis :mrgreen: :mrgreen:
 
Tomy B. said:
nemam ništa protiv njih al nisam baš niti zadovoljan ništa posebno. i moram reći da ljud tamo imaju čudna pitanja.

npr. kad sam kupovo kacigu pitaju me za kaki motor trebam, odgovorio sam za sportski 600 kubika.    :LOL:

a kad sam kupovo gumu rekli su da je cijena 688 kn i 10-15 kn će biti prijevoz, a gumu sam platio 740 kn.
,,,pa ka je tebi to čudno pitanje,,onda si ti još čudniji  :shock: ,,pa naravno da ti neće prodati kacigu od 2-3.000 kuna ak voziš skuter,,i naravno da ima veze kakav motor voziš,,,za nekakvu enduraču svakako treba aerodinamičnija kaciga no za nekog R-a zbog samog položaja sjedenja ,,i dosta drugih čimbenika ovisi o izboru kacige,,tak da ti je komentar  :palacdolje:
,,a glede gume,,mor bit bidne,,,ne znam,,trebao si ih pitati zašto je tak ispalo  :misli: