Moto Market Sevis,Pozega-iskustva

Tomy B. said:
nemam ništa protiv njih al nisam baš niti zadovoljan ništa posebno. i moram reći da ljud tamo imaju čudna pitanja.

npr. kad sam kupovo kacigu pitaju me za kaki motor trebam, odgovorio sam za sportski 600 kubika.    :LOL:

a kad sam kupovo gumu rekli su da je cijena 688 kn i 10-15 kn će biti prijevoz, a gumu sam platio 740 kn.

glede kacige; svakom je jasno da za skuter 50 ccm i ZX 10 R nije preporučljivo uzeti istu kacigu, te je stoga sa naše točke potpuno logično da pomognemo u izboru optimalne kacige za motor koji voziš, a to možemo znati samo ako pitamo ili vidimo  :misli:

glede gume; jel se to radi o gumi 16 " za GPXa?  neću se opravdavati da si nešto krivo shvatio, niti da možda netko od dečaka u trgovini ili šefica u servisu nije nešto krivo napravila, možda je čak i cijena gume od strane dobavljača ( Unikomerca) promijenjena...  :misli:, sve je moguće, ali jasno je da HP expres ili Intereuropa ili bilo koji prevoznik neće dovesti jednu gumu za 10-15 kn, u slučaju dolaska više guma, normalno je da bi trošak prevoza po jedinici bio manji, odnosno ne bi ga niti bilo :shock:, ne sjećam se niti kad je došla, niti da li je guma za Tebe došla usamljena ili sa tjednom narudžbom, no nikako mi nije jasno zašto nisi odmah prijavio nepravilnost :wink: iznašli bi pozitivno rješenje na Tvoje zadovoljstvo, zasigurno 30-40tak kuna razlike nije vrijedno Tvojeg nezadovoljstva našom uslugom, a ako se ne varam i sreli smo se jednom negdje, i na moje pitanje; jel stigla guma?, odgovorio si da je sve OK (y)
 
Zorro,  pa šta to radiš s motorom, jel Ti se oteo (y) i ko te tak lipo usliko??? i još na glavici, moraš doć s nama na trening, da vidimo kak KLVeu leži supersmoto.... :jesus:
 
mms said:
Zorro,  pa šta to radiš s motorom, jel Ti se oteo (y) i ko te tak lipo usliko??? i još na glavici, moraš doć s nama na trening, da vidimo kak KLVeu leži supersmoto.... :jesus:
,,,a mislim da bi i ti trebao promjeniti "Avatar" i ono što piše ispod njega,,jer "Mile" je da je još u tvom dvorišću,,al ne polažeš više pravo da se kurčiš njime  :mrgreen: :jesus:
 
mms said:
Zorro,  pa šta to radiš s motorom, jel Ti se oteo (y) i ko te tak lipo usliko??? i još na glavici, moraš doć s nama na trening, da vidimo kak KLVeu leži supersmoto.... :jesus:
ponosni sam autor te fotke... a i još par istog karaktera...
:mrgreen:

ali da ne idem u OFF .... imam zamjerku na MMS i to ne jednu već dvije.... jednom sam dobio prevruću kavu , a drugi puta se isto desilo sa kakaom....  :palacdolje: i mislim da im kuharica uopće nije školovana za taj posao...  :LOL:
e da.. i mislim sramota... dobio sam kacigu na rate i po nešto povoljnijoj cijeni... pa mislim da to stvarno nema smisla... ti ljudi stvarno neznaju šta rade.. i da, zamislite, uopće me nisu pitali koji motor vozim, dok im to sam nisam morao natuknuti...  :LOL:
 
,,,pošto vidim da su MMS-ovci zaista toliko skromni i ne žele se "kurčiti"  :mrgreen: ,,osjećam dužnost da obavjestim štovano čitateljstvo i i ostale da je prodavaonica (saloon) preseljeni u novi još veči i ljepši lokal,,samo 37,9 m od starog lokala,,na istoj strani ulice prema gradu,danas upravo projdoh i viđeh,,al ne stadoh,,budem sljedeči tjedan jedan dan došao u "inspekciju"  :jesus:
,,,čestitam  (y)
,,,dečkima :piva:
,,,šef`ci  :kiss2:  8)
 
Zorro said:
,,,pošto vidim da su MMS-ovci zaista toliko skromni i ne žele se "kurčiti"  :mrgreen: ,,osjećam dužnost da obavjestim štovano čitateljstvo i i ostale da je prodavaonica (saloon) preseljeni u novi još veči i ljepši lokal,,samo 37,9 m od starog lokala,,na istoj strani ulice prema gradu,danas upravo projdoh i viđeh,,al ne stadoh,,budem sljedeči tjedan jedan dan došao u "inspekciju"  :jesus:
,,,čestitam  (y)
,,,dečkima :piva:
,,,šef`ci  :kiss2:  8)
kolega, pokušaj ljude uputiti na ovaj link... možda će im biti lakše...  (y)
http://www.pozezani.com/pz/index.php?option=content&task=view&id=742&Itemid=48
 
,,,dok sam ja ovaj post pisao,,nemajuči pojma,,, ti si se svesrdno potrudio,,svaka ćasa  (y)