Moto morini Corsaro 750

ODST

Well-known member
Odgovor na rs660 i r7...samo je ovo V2 a ne redni u stilu er5 šŸ˜†
 

Attachments

  • 2023-10-27-Morini80868_ok-768x512.jpg
    2023-10-27-Morini80868_ok-768x512.jpg
    58.8 KB · Views: 0
  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    68 KB · Views: 0
ovo čak i ne izgleda kao kopija kopirane kopije
 
Lajkam, ova 2 auspufa iza shvaćam kao hommage najboljem modelu najgoreg japanskog brenda.
 
Tko zna koliko ce kostati šŸ¤”

I naked...isto dva auspuha
 

Attachments

  • corsaro_750_2.jpg
    corsaro_750_2.jpg
    30 KB · Views: 0
I njih Kinezi kupise. Steta...
Da ih nisu kupili kinezi, ne bi ih ni bilo..Mora netko uložit kapital. Ista prića kao i Benelli.
 
Ma da, jasno. Samo mi zao da se ti neki nizerazredni kineski poluproizvodi prodaju pod imenima o kojima sam kao dijete mastao. Nadam se da se nece ista stvar dogoditi sa Cagivom i Laverdom npr. (ako vec i nije? :eek: )
 
Ma da, jasno. Samo mi zao da se ti neki nizerazredni kineski poluproizvodi prodaju pod imenima o kojima sam kao dijete mastao. Nadam se da se nece ista stvar dogoditi sa Cagivom i Laverdom npr. (ako vec i nije? :eek: )
Da to je istina..Ni meni nije jasno kako se nitko nije dohvatio Cagive joÅ”.
Žao mi je Ŕto je onaj Borg Piaggio uniŔtio jedan veliki brend kao Ŕto je Gilera..Piaggio je ukopao i Derby..Pojeo je svoju konkurenciju tako Ŕto ih je kupio.
Kinezi izgleda viŔe poŔtuju imena..Da, ugrade QJ ili Fc agregate u generične motore, ali bar brend živi..
 
Kazu da je V2 talijanski, ostali dijelovi renomiranih proizvodjaca koliko vidim po jubitou...prst puta oko rekao bih da je u ovom slucaju mozda rijec o evo vama lova pa da vidimo sta mozete...po meni ako je tako i ako se dobro pozicioniraju sa cijenom nisu pogrijesili
 
meni ovaj sport uopće ne izgleda loÅ”e za razliku od većine ostalih kineskih abominacija, 2 auspuha, cjevasta rama i ono najbitnije, V2

a opet, ni stari corsaro nije dizajnerski smak svijeta (inače bi ga već odavno kupio), ali je iznenađujuće kvalitetno složen i uglađen motor za jednog talijana
 
  • Like
Reactions: ODST