Moto Mrazovi klubu "NEVEN"(MK Kompresija)

KAMENI DJ

New member
Kao i svake godine okupili smo se na Đakovačkom OMV-u, pa krenuli putem kluba "NEVEN". Tamo su nas oduševljeno dočekala djeca iz Nevena, te smo se družili, recitirali i obostrano zaželjeli ostvarenje svih želja i maštarija :mrgreen:.
Nakon rastanka s Nevenovcima uputili smo se na gradski trg i družili se s dječicom i odraslima.
Na kraju smo se umjesto u Laponiju zaputili u obližnji ugostiteljski objekt te se malo opustili :mrgreen:.

Hvala MK Hrvatski Vukovi, Free Rider-ima i svima ostalima koji su nesebično pripomogli ovoj humanitarnoj akciji !!!

            http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=4&ID_VIJESTI=134204
 
Svaka čast Kameni to je je bilo nezaboravno i sretan sam što sam bio dio tog događaja. U ovom našem gradu se ionako malo događa što se tiče bikera tako da je ovo bilo gut.
 
Zoki DJ said:
Svaka čast Kameni to je je bilo nezaboravno i sretan sam što sam bio dio tog događaja. U ovom našem gradu se ionako malo događa što se tiče bikera tako da je ovo bilo gut.


Ma ajd koliko je nama bio gušt, ali djećici je to nezaboravan doživljaj za kraj godine....još u ljeto zajednička nogometna utakmica (y)....
 
Tako treba kod vas se uvjek nešto dešava zanimljivo, za razliku od onog privatnog kluba.