Moto mrazovi Koprivnica

rudakc

Member
Več tradicionalno okupljanje moto mrazova u Koprivnici održava se i ove godine!
Pozivaju se svi zainteresirani da dođu u subotu 19.12.2009.g u Koprivnicu ispred caffe bara TNT, do 10h, poželjan je dolazak ranije da bi dobili bombone i slične artikle. Program :
defile kroz grad
odlazak na trg i podjela bombona građanima
odlazak u dječju bolnicu i kasnije u starački dom..
Nadamo se da nas ove godine bude još više
Neki kontakt broj nažalost nemam  :(
 
a da staviš svoj ili od drugih osoba koje su u tome :wink:
 
YAMAHA23 said:
a da staviš svoj ili od drugih osoba koje su u tome :wink:
nisam ja u tome kao neki suradnik  :mrgreen: ja samo najavljujem događaj i pozivam sve zainteresirane prvenstveno iz okolice Koprivnice, naravno da su svi pozvani, vidim da nije niko nikaj stavil pa sam ja  8)
 
onda sam ja suradnik :mrgreen: nabavi broj od te osobe koja to organizira i gotovo :wink:
 
bum ti svezala mašnu :mrgreen: :mrgreen:


evo broja : 098/9198670 Tomas
 
pa bilo bi poželjno :wink:
 
Ruda a tko je glavni organizator toga??? :djed: :djed: :djed: Da nebi poslije bilo  :troll: :pandur: :pandur: :pandur:
 
CocKc said:
Ruda a tko je glavni organizator toga??? :djed: :djed: :djed: Da nebi poslije bilo  :troll: :pandur: :pandur: :pandur:

tomas :wink: ko i svake godine, a kaj se tiče ovog drugoga :pandur: :pandur:ak bute dobro onda vas ne budu dirali :mrgreen:
 
YAMAHA23 said:
tomas :wink: ko i svake godine, a kaj se tiče ovog drugoga :pandur: :pandur:ak bute dobro onda vas ne budu dirali :mrgreen:
nemam nikaj drugo za dodati  :mrgreen: moje odijelo deda mraza je spremno  :jesus:
 
   
        Dolaze  Mk Veterani Čakovec i Mustač bend! (y)

                            :biker:  :gitara:
 
                                      :peace:
 
rudakc said:
nemam nikaj drugo za dodati  :mrgreen: moje odijelo deda mraza je spremno  :jesus:

pazi da ti neka mrazica ne bi složila takvu mašnu da ju ne budeš mogao otpetljati naredih 7 dana :jesus: :jesus:
 
jaooo pa nikog nije bilo  :mrgreen: bilo nas je oko 10-15 maximalno, vožnja po snijegu kuuuul  :jesus: svi ste se splašili, pi*** jedne  :mrgreen:
 
rudakc said:
jaooo pa nikog nije bilo  :mrgreen: bilo nas je oko 10-15 maximalno, vožnja po snijegu kuuuul  :jesus: svi ste se splašili, pi*** jedne  :mrgreen:

  Jučer sve spremili ali ujutro snijeg i na našu največu žalost nismo mogli doći jer ipak puno je jahanja od Čakovca!
  Snijeg je pobjedio! :palacdolje:
 
Kao i svake godine djedice su i ove godine okupili u bazi TNT-a i pripremale  se da lagano krenu unatoč zimskim radostima, bilo je povuci, potegni, ali svi si ipak došli na koprivnički trg da razvesele dječicu i ona starije,koje se uvijek raduju njima. unatoč snijegu odlično su obavili posao ipak djedice dolaze kad je snijeg :djed: :djed: :djed:

mbend said:
  Jučer sve spremili ali ujutro snijeg i na našu največu žalost nismo mogli doći jer ipak puno je jahanja od Čakovca!
  Snijeg je pobjedio! :palacdolje:

pa nema problema, iskupit ćete se slijedeće godine  :wink: :wink: