Moto mrazovi Koprivnica

mbend said:
   Jučer sve spremili ali ujutro snijeg i na našu največu žalost nismo mogli doći jer ipak puno je jahanja od Čakovca!
  Snijeg je pobjedio! :palacdolje:
naravno, ako su se ljudi iz kc splašili i nisu došli, vama se nema kaj prigovoriti  (y) zato ima nas nekoliko luđaka koji smo ipak išli  :mrgreen:
Yamaha, bila si tam negdi????  :mrgreen:
 
rudakc said:
naravno, ako su se ljudi iz kc splašili i nisu došli, vama se nema kaj prigovoriti  (y) zato ima nas nekoliko luđaka koji smo ipak išli  :mrgreen:
Yamaha, bila si tam negdi????  :mrgreen:

bila sam ja tamo, hehe  :wink: :wink:

mašnu sam ipak zaboravila :LOL: :LOL:
 
YAMAHA23 said:
bila sam ja tamo, hehe  :wink: :wink:

mašnu sam ipak zaboravila :LOL: :LOL:
od tolkih prijetnji na kraju nije bilo nikaj  :mrgreen: nisi vidla kak mi je accu riknul?  :palacdolje:
 
rudakc said:
od tolkih prijetnji na kraju nije bilo nikaj  :mrgreen: nisi vidla kak mi je accu riknul?  :palacdolje:

prsti bi mi se smrzli da sam ti ju zvezala,
nisam vidla
 
ajde događa svima živima to :mrgreen: :mrgreen:
 
YAMAHA23 said:
ajde događa svima živima to :mrgreen: :mrgreen:
ma oke je bilo, a baš sam se htel dopelati onak fino u centar  :LOL: a ja sam od TNT-a do centra pješačil  :mrgreen:
kuhano vino je bilo  (y) si probala ili su ti i za to prsti bili smrznuti?  :mrgreen:
 
nisa, ja sam već bila u kafiću na tople da se zgrijem  :mrgreen: :mrgree:
 
jesmo i sve me čudi ovo za policiju, umjesto da pomognu oni odmognu :eek:hne: :eek:hne:
 
YAMAHA23 said:
jesmo i sve me čudi ovo za policiju, umjesto da pomognu oni odmognu :eek:hne: :eek:hne:


SRAM IH BILO!!!! :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
SRAMOTA  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
pa nemrem vjerovati, stvarno bezveze, pa nije sad da budu divljali ulicama i ubili sebe i nekoga  :? ipak se radi o super akciji  (y)
Yamaha, si čula kaj je s našim pandurima bilo?? bilo je dogovoreno da i oni đojdu s motorima da nebi sad narušavali kolonu tam s onim autom  :LOL: događaj koji je bil prijavljen i dogovorena je policijska pratnja, a frajeri nisu došli  :mrgreen: a baš smo se svi fino našalili kak bi bilo super da dojdu ti "vrsni" bajkeri s motorima pa da oni nama pokažu to umječe vožnje i kak to treba zgledati  8) 2x su zvali policiju da je sve s njima dogovoreno, bla bla bla pa su se momci nakon nekih 30 min udostojili pojaviti, pogodite s čim su došli  :misli: i još onda frajeri, njima lako u autu, došli na trg prije nas, lako njima  :palacdolje:
 
joj ne smijem ništ loše govorit o njima, kolega mi je murjak, bum od njega dobila jezikovu juhu :LOL: :LOL:, oni da dođu s motorm, mož mislit kak bi došli, pa snijeg je padal, pa da se ne prehlade, a oni vas čekali na trgu :mrgreen: :mrgreen:, a vi još ni krenuli niste

oni jedino dolaze na susret s motorom kad moraju, tak da se vidi da i oni imaju nekaj :mrgreen: :mrgreen:
 
Jučer se vozim autom, i vidim par motora na trgu, pa otišo pogledati. Došao bi i ja motorom ali ne vozim već 2 mjeseca...
 
putnik said:
Jučer se vozim autom, i vidim par motora na trgu, pa otišo pogledati. Došao bi i ja motorom ali ne vozim već 2 mjeseca...
ma za tebe su to bili lagani uvjeti nakon svega kaj si prešel pa ti se nije dalo zezati i gledati nas kak se mučimo  :mrgreen: