Moto Nino Daruvar

zocko yp

New member
Moram pohvalit čovjeka,
dopeljao sam mu Yamahu Majesty 250 koja je kupljena rabljena na servis jer nisam znao kad je servisirana.
Preuzeo je motor u petak oko 4 popodne i cijelog ga raskopao da provjeri sve od A od Ž promjenio je sva ulja, promjenio je remen variomata i rolice, i napravio servis. Od djelova sam mu donio remen i rolice, sva ulja su bila njegova.
U subotu ujutro u 9 je motor bio sklopljen poštelan, jednom rječju super.
Za sav taj posao mi je uzeo 300 kn s tim da je materjal bio cca 140 kn.
Svima ga mogu preporučit jedini nedostatak je kaj je u Daruvaru ali to je samo jedna lijepa vožnjica.
Čovjek ima i dučan sa opremom koji nije baš nešto ekskluzivan i treba naletiti na brojeve koji pašu ali ja sam kupio ženi bubrežnjak sa pojačanjima za 150 kn i kožne rukavice sa protektorima za 150 kn. Moram priznati da nigdje u Zg nisam našao ništa ni približno po toj cijeni.

Pozdrav svima
 
Također sve najbolje o NIni,kod njega sve 5,kupio neke opreme,pravi majstor...
nino  (y)
 
Često sam u Daruvaru pa bi mogao malo odletit vidit šta ima.
Jel on ima trgovinu i da li se isplati pogledati?

Adresa?

TNX
 
Ima dučan u sklopu radione
Ulica Češke brigade to je na Kalvariji pitaj nekog svi znaju
 
Dobar majstor ( vozili smo mu našeg Suzukija ), i kupovali neke dijelove kod njega i kofere.  (y) (y)
 
Renata said:
Dobar majstor ( vozili smo mu našeg Suzukija ), i kupovali neke dijelove kod njega i kofere.   (y) (y)
Nino  (y)
 
Kad idem iz pravca Pakraca, onda ima preko puta INE nekakva reklama za nekakav moto servis.... jel to to ?
 
strasilo said:
Kad idem iz pravca Pakraca, onda ima preko puta INE nekakva reklama za nekakav moto servis.... jel to to ?

Je, skreneš desno, pa uzbrdo i onda lijevo ....
 
THX .....  (y)

morat ću stati da vidim šta ima.... često sam u tom kraju ....