Moto-puls katalog 2006.

Trebao je izaći 10.12. i imati 300 stranica ali će biti 350 stranica i kažu da će malo kasniti (oko 15.12.). Cijena bi trebala i dalje biti 37kn.
 
sa MP stranice

objavljeno, 12.12,2005
Radi opsežnosti posla Motopulsov Katalog motocikala, skutera, četverocikala i prateće opreme za 2006 godinu kojeg izdaje naša izdavačka kuća naći će se na kioscima sa malim zakašnjanjem od najavljenog termina - 22.12.2005. Ispričavamo se svim čitaocima radi eventualnih neugodnosti koje su proizašle radi toga.
Zauzvrat u njemu će biti dodatni prilog: Katalog svih četverocikala na Hrvatskom tržištu (sa homologacijom i bez), a katalog će sadržavati preko 350 stranica. Time će biti najveći i najopsežniji do sada.

Sadržavat će sve motocikle, mopede i skutere (ne samo one prisutne na domaćem tržištu), gotovo sve kacige i odjevne predmete, sva ulja, gume, kozmetičke preparate i slično. U njemu će se vidjeti tko je tko na hrvatskom tržištu pošto će biti objavljeni svi generalni uvoznici i distributeri sa njihovim potpunim adresama i brojevima telefona. On će biti vaš vodič pri kupovini u kojem ćete moći usporediti konkurentnost cijena.

Prvi Moto Pulsov Katalog imao je 260 stranica, prošlogodišnji 300 a sljedeći će biti još deblji i potpuniji. Naravno, cijena će ostati ista kao i dosadašnji Katalozi prateći tradiciju Moto Pulsa koji nije mijenjao svoju cijenu od 1998 godine.
 
je je moj k.....


bit će copy/paste ex broja isto ka ova dva samo će ubacit par noviteta ovaj kawin er6 i novu yamahu R6.
 
mkt said:
je je moj k.....


bit će copy/paste ex broja isto ka ova dva samo će ubacit par noviteta ovaj kawin er6 i novu yamahu R6.

kod onih modela koji se nisu mjenjali naravno da če bit C/P pa zašto radit dupli posao . I noviteta če bit: :mrgreen: :roll:
 
je max 5, rađe ja tu lovu potrošim na benzin.


ima ko za prodat moto cross gume ispod cijene?
 
PRObike Bojan said:
Hvala dečki :cool: Već ga tražim par dana na kioscima a oni nemaju pojma kad izlazi!

ja sam ga čak tražila u 3 različita grada, u jednom kiosku mi je tip htio prodati automoto katalog - rekao mi je da je to isto!!!!!!??? :shock:
 
mkt said:
je je moj k.....


bit će copy/paste ex broja isto ka ova dva samo će ubacit par noviteta ovaj kawin er6 i novu yamahu R6.

Ti onda kupi svako peto izdanje - valjda bu se za 5 godina puno toga novog pojavilo :mrgreen:
 
Ja sam popiz..o, vec ga par dana ko budala tražim po kioscima, mogli su ranije objavit da ce kasnit, a ne naknadno. Do jucer im je na sajtu stajalo da izlazi 10.12...
 
kamikaza1 said:
PRObike Bojan said:
Hvala dečki :cool: Već ga tražim par dana na kioscima a oni nemaju pojma kad izlazi!

ja sam ga čak tražila u 3 različita grada, u jednom kiosku mi je tip htio prodati automoto katalog - rekao mi je da je to isto!!!!!!??? :shock:

to ti je zato kaj si zensko.... bez ljutnje molim :D
 
braco said:
kamikaza1 said:
PRObike Bojan said:
Hvala dečki :cool: Već ga tražim par dana na kioscima a oni nemaju pojma kad izlazi!

ja sam ga čak tražila u 3 različita grada, u jednom kiosku mi je tip htio prodati automoto katalog - rekao mi je da je to isto!!!!!!??? :shock:

to ti je zato kaj si zensko.... bez ljutnje molim :D

kaj misliš da nisam skužila??? :wink:
 
Super Jura said:
Ko nemože dočekati MP katalog, a spreman je dati 100 kuna - izašao je Motorradov katalog :roll:

Imam :mrgreen:
 
100 kuna pa živimo ot toga misec dana....

ima ko za poklonit gume za enduro?
 
Streetfighter said:
sa MP stranice

objavljeno, 12.12,2005
Radi opsežnosti posla Motopulsov Katalog motocikala, skutera, četverocikala i prateće opreme za 2006 godinu kojeg izdaje naša izdavačka kuća naći će se na kioscima sa malim zakašnjanjem od najavljenog termina - 22.12.2005. Ispričavamo se svim čitaocima radi eventualnih neugodnosti koje su proizašle radi toga.
Bolje da se ispričaju jadnim prodavačicama na kiosku koje doživljavaju traume svaki put kad neki moto časopis treba izaći :mrgreen: A još ako kasni, a ljuta banda nahrupi... :skriven: :LOL:
 
mkt said:
je je moj k.....


bit će copy/paste ex broja isto ka ova dva samo će ubacit par noviteta ovaj kawin er6 i novu yamahu R6.

neće, ide cijeli redizajn, znam iz druge ruke....

ima glubog posla puno, zato kasni, a copy/paste sigurno za one modele koji su bili prosle godine, uz obnovljene cijene kaj se moze drugo stavit???