Moto Puls katalog 2013!

portal

New member
Umjesto krajem prosinca, novi Moto Puls Katalog je stigao na kioske tek krajem sijecnja, no to je i jedina ozbiljnije odstupanje od svijetle tradicije. Na 308 stranica obradjeno je skoro 1200 modela, odnosno 670 motocikala, 250 skutera i 240 cetverocikala, a tu je i...
Link na originalni tekst
 
Listam ga i nešto se mislim - pa i bolje da kasni. Još malo pa će i sniženja opreme valjda proći, pa neću padati u napast da nešto kupim. A ono brate kad iziđe krajem 12. mjeseca, pa ga listaš, pa dobiješ božićnicu i eto ti bespotrebnog šopinga.  :mrgreen:
Gledam onaj dio s opremom.. mmm... baš bi mi dobro došao treći par rukovica. Ili još jedne hlače.. Iako realno prva je na redu nova kaciga.
 
Neznam,gledam KATALOG 2013. pa uzmem iz predhodnih godina,usporedim i malo sam razočaran ponudom opreme za motore(tank torbe,koferi pa odijela,ne nadjoh nijedno recimo kišno odijelo...HJC,obuće malo,rukavica malo...)prikaz motora,skutera...odlično ali me zanima broj istih kao prodanih do listopada 2013.god.
 
angelo.ma said:
(y), nije problem googlat, al mogli su i taj podatak napisat  :paper:
bice ducani nisu htjeli dat pinku  8)
 
baš me je iznenadilo, ja sam kupil rukavice u VG, doduše ima neko vrijeme
 
piljun said:
a zašto uz opremu ne piše gdje se to može uzet ?!?!?

npr alpinestars čizme ?
Imaš u sadržaju popis oglašivača i trgovaca u HR, te što oni uvoze od marki i broj stranice na kojoj je njihov oglas sa punom adresom i telefonima.

Uz opremu nije podatak gdje se to može uzeti jer jedan uvoznik prodaje mnogo robnih marki pa da se ne ponavlja...
 
zeljko1 said:
Imaš u sadržaju popis oglašivača i trgovaca u HR, te što oni uvoze od marki i broj stranice na kojoj je njihov oglas sa punom adresom i telefonima.

Uz opremu nije podatak gdje se to može uzeti jer jedan uvoznik prodaje mnogo robnih marki pa da se ne ponavlja...
(y) većina nas gleda slike, ne stinemo do sitnih slova
 
Ima tu modela koji se više i ne proizvode :strumph: :mrgreen:
ajde, katalog još  kupujem :paper:
 
Dal je ova oprema (odjeća i kacige) samo modeli za 2013. ili ima i nešto od prije.
Pitam zato jer vidim da uz gume i motore koji su novi piše "NOVO" a uz ovo ne piše niš. :misli: