MOTO PULS

Nemojte zaboraviti da smo dobili i Maju... :D
 
Imate nešto protiv tih reklama a kad treba nešto kupiti onda je na forumu, di ima kupiti yamahu u mom selu,di ima čizme, di ima jaketa, di ima kaciga, di ima mudante (ko je reka gače? ) :mrgreen:
Pa što bi oni bez reklama, triba od nečega živiti...
 
točno. ali ne 1/3 novina, neka bude 100 stranica reklama ali neka bude i teksta.....ovako ga progutam za pola sata (o skuterima ne čitam), prebroji reklame i slike, odbij skutere i oglase i pošteno reci da li si zadovoljan količinom teksta koju nekoliko profesionalaca napiše za mjesec dana - a bilo je i za dva.....
 
4rijeke said:
točno. ali ne 1/3 novina, neka bude 100 stranica reklama ali neka bude i teksta.....ovako ga progutam za pola sata (o skuterima ne čitam), prebroji reklame i slike, odbij skutere i oglase i pošteno reci da li si zadovoljan količinom teksta koju nekoliko profesionalaca napiše za mjesec dana - a bilo je i za dva.....

iskreno sasvim sam zadovoljan količinom teksta, meni je sasvim dovoljno ionako malo toga pročitam što več nisam znao prije kupnje, na reklame uopče ne obračam pažnju tako da mi nesmetaju.
 
...onako napamet naći nedostatke Motopulsu nije lako.
Čitao sam nedavno zadnji broj. Čini mi se da još nisu dosegli razinu pravih testova za neke modele motocikla. Nekako mi se čine neki malo
zapostavljeniji od drugih. Pa ne voze svi uličarke. Al, nema veze.

VOLIO BIH kad bi u svakom motopulsu mogla biti i tabela polovnih motora, tj. njihove vrijednosti po godinama. To primjerice ima Tuttomoto i Motorrad, i čini se korisno (barem za talijane i švabe). Tako bi zna kad nešto kupujem, ili prodajem koliko mogu očekivati.

Ovako - napamet, nešto šta je 2000-ta godina "košta" kao i onaj 2003 i sl.
 
Nemojte se sad stekat istina je da su zadnja 2 broja malo kiksala zato ih nisam niti kupio. :mrgreen: Dalje cu gledat ocu li koji kupit ili ne. Vecina nas poznaje urednike pa smatram da bi im koja kritika dobronamjerna trebala da malo razmisle. Samo neka nastave svojim poslom kako treba, ipak neka bude 2mjesecnik pa neka imamo sta citat, i nek bude vise reklama, samo sukladno s tim nek se povecava i broj stranica. :( :mrgreen: :mrgreen:
 
a evo ih i na webu!!!! BRAVO!!! sad kao i svake normalne novine imaju i svoj web izlog.......nadam se da će kvantitativno dopuniti testove....

http://www.motopuls.com/

valjda će se ulogirati i svi koji nemaju primjedbi i želje da budu još bolji :mrgreen:
 
Strašan im je web. Izgleda da su ga stavili onako, zajebancije radi. Pošaljem im jedno pitanje u vezi članka preko skripte koja je tamo, a ne dobijem natrag ni riječi. Jaki su do daske.
Ovako ispada da su dali nekom mulcu da im sastavi site i to je to. A tako se ne radi.
 
Ja radim u lokalnim novinama i reklame su neizbježni dio svake tiskovine. Pitanje je kolko je urednički tim spreman povečavati broj stranica teksta s obzirom na reklame na uštrb zarade (više strana, veći troškovi tiskanja, za istu cijenu proizvoda). Kaj se tiče zadnjeg MotoPulsa malo su pretjerali sa skuterima tu se slažem sa kolegama forumašima, ali u 12 mjesecu kupujem katalog 2005 iako znam da bu opet reklama puno.
 
ma kupujem ih i ja i kupovat ću ih i dalje....nije to poanta priče. Činjenica je da se skutera prodaje više nego motora a i oni trebaju nešto čitati....ono što me smeta je da pročitam sve za 20 minuta, ako isključim skutere, reklame, oglasnike i pregledavanje slika.....pogledajte slovenski motorist koji ima duplo manje strana a istu količinu teksta!
 
ma neka bude i više reklama ako će biti i više teksta a valjda bi tome trebalo ići
više reklama-više novaca-zaziranje konkurencije ali i više hrabrosti za test nekog motora da ga ako treba popljucaju a ne nešto između redaka pa da im se tresu noge hoče li dobiti opet motor na test u tome i je bit financiske neovisnosti
dabogda imali još više reklama i novca pa ako im se uskrati koji motor da mogu ići vani npr u sloveniju i testirat i platit testiranje pa nam dati objektivan test a taj koji nije htio dati motor kad vidi da možda drugi mu model nisu popljucali te da su objektivni morat će se pomirit s tim ili će davat i dalje motore ili pušit na ovom tržištu samo treba hrabrosti ništa drugo
 
meni reklame ne smetaju; mislim da samo pomazu kad covjek ide nest kupovat,kao ja jaknu pred 2 tjedna.
a uostalom,to je znak da ima zainteresiranih za taj casopis,i da bi trebalo bit nekih pomaka sto se tice testiranja motora,kvalitete testova(sto vise podataka ne bi skodilo).
cijenik rabljenih ne bi skodio,a sto se tice skutera...pa i njima treba dat nesto prostora,jer ovi mladji decki vole skutere pa nek citaju a usput bruse zube na prave pile koje ce vjerojatno vozit kroz par godina ak im financijska sredstva dopuste.a i neki od vas vjerujem imaju skutere za djir po gradu,pa tu i tam pomislite da promjenite skuter.
sve u svemu,meni je motopuls zakon!
jedino bi volio da cjenik bude kao prije,onak opsiran.imam 5. broj i kad pogledam onaj cjenik...mislim nevjerojatno:podaci o snazi,momentu,kocenju,potrosnji,masi.
 
4rijeke said:
neka bude 100 stranica reklama ali neka bude i teksta.....ovako ga progutam za pola sata (o skuterima ne čitam), prebroji reklame i slike, odbij skutere i oglase i pošteno reci da li si zadovoljan količinom teksta koju nekoliko profesionalaca napiše za mjesec dana - a bilo je i za dva.....

sad ispada da sam ja napao za reklame??? krivo! hoću samo više teksta! i usput, zadnji broj je najbolji broj koji sam ikad imao u rukama pa ako je ova tema pridonijela samo 0,001% ja sam zadovoljan!
 
4rijeke said:
4rijeke said:
neka bude 100 stranica reklama ali neka bude i teksta.....ovako ga progutam za pola sata (o skuterima ne čitam), prebroji reklame i slike, odbij skutere i oglase i pošteno reci da li si zadovoljan količinom teksta koju nekoliko profesionalaca napiše za mjesec dana - a bilo je i za dva.....

sad ispada da sam ja napao za reklame??? krivo! hoću samo više teksta! i usput, zadnji broj je najbolji broj koji sam ikad imao u rukama pa ako je ova tema pridonijela samo 0,001% ja sam zadovoljan!

slazem se sa ovim sa sto vise teksta!nitko tebe ne napada. :mrgreen:
vjerujem da ce decki kad iduci put budu radili usporedni test napravit mjerenja i fino nam servirat u tablicu. :mrgreen: :peace:
 
nemojte jebat,šta da još uvjek čitamo avto magazin i sl.dobar je m.puls-samo gas
:mortal: :mortal: :misli:
 
matej said:
nemojte jebat,šta da još uvjek čitamo avto magazin i sl.dobar je m.puls-samo gas
:mortal: :mortal: :misli:


malo si fulao srž teme :misli: