moto-rally

Koko

New member
Sutra,27.08.06. 1.HMK Zagreb organizira moto-rally takmičenje.Ispit spretnost se održava u Javorju(kod crkve Brdovec).Zgodno za ubit vrijeme u dobrom društvu(motoristica i motorista :D ).Vidimo se.Bok.
 
Daj malo više informacija.

Kakve su discipline, gdje i kada je početak, kakav je program, što se nudi, koje su nagrade...
 
Nisam baš sa svime upoznat,ali ovak nekak:kreću iz Martićeve, mislim oko 10,vožnja negdi do Jankomira,kontrolna točka,dolazak u Javorje(to ti je poslije Zaprešića u smjeru Harmice,Brdovec,skretanje lijevo prema Javorju) oko 12,vožnja spretnosti(čunjevi,klackalice,osmice i tako to).Sve to prati dobra organizacija,klopa,cuga,mislim da imaju i neki band.Uglavnom,sportsko druženje (y) .Odlučuje se o ukupnom poretku za ovu godinu,tak da bi moglo bit"žestoko".Valjda sam malo približio događaj?Bok.
 
Tinca said:
Radije idem na grobnik.  :wink:

...sretno :wink: .Bok.
 
Moram se uključiti nakon duže vremena ali  ne volim kad neki pljuju po nečemu što nisu probali ili omalovažavaju zaiste  izvrsne virtuoze na motorima kakvi su dečki koji voze moto rally - za razliku od inih koji sjede na suncu i bulje u druge koji se voze.
 
alo, cura je samo rekla da rade ide na grobnik. nije nikog pljuvala i vrijedala, koji vam je racku

kako vi volite rally, cross i kaj ti ja znam, tak je i njoj drazi cestovni, brzinski motociklizam

pa kaj ste odma navalili, nije nikom nista rekla :misli:
 
niagara said:
Moram se uključiti nakon duže vremena ali  ne volim kad neki pljuju po nečemu što nisu probali ili omalovažavaju zaiste  izvrsne virtuoze na motorima kakvi su dečki koji voze moto rally - za razliku od inih koji sjede na suncu i bulje u druge koji se voze.

...nemoj se sekirat :wink: .Za one koji misle da je to bez veze,tu ne pali izgovor,ja bih vozio ko Rossi,al nemam toliko love.Jedini uvjet je regan motor,svi se mogu prijavit,pa da vidiš kad te nekakva ženskica ili čića na skuteru napraše s par sekundi prednosti :mrgreen: .Badava onda nabrijana pila,kad su oni bolji i spretniji vozači.Toliko o tome :wink: .Bok.
 
TO Speed> ne znam zakaj,al i ja sam steko dojam ko i Niagara,ma  ko j..be moto rally,idem ja na Grobnik(malo slinit).Gle,ni ja nisam "lud" za tom granom moto sporta,već sam čisto radi obavijesti stavio to na forum,i da se to odvijalo ,recimo u Dubravi,vjerojatno ne bih bio tamo.Ali,ne bi ni napisao da idem rađe na Grobnik ili šetat pesa,neg to pogledat.Ne misliš i ti tako?Nitko nikog nije pitao kud bi rađe išo,već samo obavijestio,to i to se događa tu i tu.Uz put,bila je super fešta i druženje istinskih ljubitelja motora(svih vrsta) (y) .Bok.
 
Koko said:
TO Speed> ne znam zakaj,al i ja sam steko dojam ko i Niagara,ma  ko j..be moto rally,idem ja na Grobnik(malo slinit).Gle,ni ja nisam "lud" za tom granom moto sporta,već sam čisto radi obavijesti stavio to na forum,i da se to odvijalo ,recimo u Dubravi,vjerojatno ne bih bio tamo.Ali,ne bi ni napisao da idem rađe na Grobnik ili šetat pesa,neg to pogledat.Ne misliš i ti tako?Nitko nikog nije pitao kud bi rađe išo,već samo obavijestio,to i to se događa tu i tu.Uz put,bila je super fešta i druženje istinskih ljubitelja motora(svih vrsta) (y) .Bok.

ok, s jedne strane i jesi u pravu, mogla je to zadrzat za sebe i nikome nista

al opet, mislim da svojom izjavom nije htjela uvrijedit ili omalovazit nekog i nesto
 
speed attack said:
ok, s jedne strane i jesi u pravu, mogla je to zadrzat za sebe i nikome nista

al opet, mislim da svojom izjavom nije htjela uvrijedit ili omalovazit nekog i nesto

...možda,ali nekima to tak zvuči(ne samo meni) :wink: .Bok.
 
Koko said:
TO Speed> ne znam zakaj,al i ja sam steko dojam ko i Niagara,ma  ko j..be moto rally,idem ja na Grobnik(malo slinit).Gle,ni ja nisam "lud" za tom granom moto sporta,već sam čisto radi obavijesti stavio to na forum,i da se to odvijalo ,recimo u Dubravi,vjerojatno ne bih bio tamo.Ali,ne bi ni napisao da idem rađe na Grobnik ili šetat pesa,neg to pogledat.Ne misliš i ti tako?Nitko nikog nije pitao kud bi rađe išo,već samo obavijestio,to i to se događa tu i tu.Uz put,bila je super fešta i druženje istinskih ljubitelja motora(svih vrsta) (y) .Bok.

Kaj ti čovječe briješ sad?  :misli:

Svako ima pravo ići kam želi i kad hoće i može, a bome i izjaviti svoje mišljenje bez da se tu neki svevišnji ne nađu uvrijeđeni  :palacdolje: . Vjerujem da je taj moto-rally zanimljiv i tak al i meni je recimo bolje otić na grobnik (i to ne samo slinit)!  (y)
 
Nit brijem,nit sam uvrijeđen,jer me se to osobno ne tiče.Sve kaj mislim,sam napisal gore.Vjerujem da je i na Grobniku bilo super i da ste svi uživali u dobrim vožnjama i društvu (y) .Bok.
 
Koko said:
Nit brijem,nit sam uvrijeđen,jer me se to osobno ne tiče.Sve kaj mislim,sam napisal gore.Vjerujem da je i na Grobniku bilo super i da ste svi uživali u dobrim vožnjama i društvu (y) .Bok.

Ma da je bilo dobro, bilo je super, svi su sve rekorde poskidali što osobne, što državne što staze itd.  (y)
 
Nevjerovatno je ovo što se događa na ovom forumu u zadnjih godinu dana, nitko ne može ništa napisati a da se ne nađe netko tko će ga omalovažavati i odmah počne prepucavanje.....

Ako imaš što reći-reci, ako ne-šuti, ili je to prekomplicirano?.....i tako u apsolutno SVIM temama  :palacdolje:
 
4rijeke said:
Nevjerovatno je ovo što se događa na ovom forumu u zadnjih godinu dana, nitko ne može ništa napisati a da se ne nađe netko tko će ga omalovažavati i odmah počne prepucavanje.....

Ako imaš što reći-reci, ako ne-šuti, ili je to prekomplicirano?.....i tako u apsolutno SVIM temama  :palacdolje:

Potpisujem.  (y)
 
4rijeke said:
Nevjerovatno je ovo što se događa na ovom forumu u zadnjih godinu dana, nitko ne može ništa napisati a da se ne nađe netko tko će ga omalovažavati i odmah počne prepucavanje.....

Ako imaš što reći-reci, ako ne-šuti, ili je to prekomplicirano?.....i tako u apsolutno SVIM temama  :palacdolje:

I šta je najgore od svega, vjeruj da se moderatori trude maknit takve stvari. I uvijek nešto promakne.

Osobno, sve na motoru mogu gledat. Redom!
 
Prvo-zašto su mi skinute slikice?
Drugo-o tome što je cura htjela reći moglo bi se razglabati-da li je pozitivno ili negativno -meni zvuči negativno.
Treće -ako je  tema-poziv na moto rally  ili obavijest a ona to ne voli ,nije se trebala ni javljati -to vam je kao da te pitam jel' pušiš-a ti odgovoriš -pijem samo wiski.