Moto sajam U Linz-u

kronik

Well-known member
Mali prewiev sa sajma. mozda vam koja slika bude i zanimljiva.
 
i zadnja slika. sutra idem gledati motore  :LOL:
 
Lucho 23 said:
to se zove sajam (y)
:misli:a da li je tamo bilo i motora?
pa jel nisi vidio ona cijela dva?!? gdje gledas ? :LOL:
 
legajuana said:
svaka čast...
a ovi išli u padovu  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a to je samo sa jednog standa ( honda )  :LOL:
 
samo kaj ti s ovim slikama nisi pokazao sajam kak izgleda vec nesto sasvim deseto vjerojatno zanimljivije od motora!  :misli:
:misli:
 
Tinca said:
samo kaj ti s ovim slikama nisi pokazao sajam kak izgleda vec nesto sasvim deseto vjerojatno zanimljivije od motora!  :misli:
:misli:
bez brige - idem danas opet tamo i slikam motore. navecer ili sutra ujutro cete imati i ono zanimljivije za pogledati.
 
MadKec said:
Da, a Yamaha je da uspara koristila isti stand, hebiga teska vremena  :LOL:
nisam gledao yamahin stand - tamo sam bio cisto iz usluge prijatelju koji prodaje i servisira honde.
 
kronik said:
bez brige - idem danas opet tamo i slikam motore. navecer ili sutra ujutro cete imati i ono zanimljivije za pogledati.

moze, moze.... i neki private video sa tetama  :mrgreen:
a jesu li to austrijanke??? hm hm
 
kronik said:
nisam gledao yamahin stand - tamo sam bio cisto iz usluge prijatelju koji prodaje i servisira honde.

Je, vidim da nisi gledao stand nego hostese - za kompu naravno :LOL:
 
legajuana said:
moze, moze.... i neki private video sa tetama  :mrgreen:
a jesu li to austrijanke??? hm hm
nisu austrijanke tako da je sporazumijevanje sa njima bilo tesko.
ali internacionalni jezik su sve znale  :LOL:
private video ima na sexmagazin.at  :mrgreen:
 
evo mali pismeni izvjestaj:

koliko mi se prvi dan svidio toliko me drugi dan razocarao.
istina prvi dan i nisam bas mogao pretjerano puno setati po sajmu zbog gore navedenih "obaveza".

stand Honde je bio povrsinom skoro pa najveci - ali nisu izlozili par modela - npr. cb1300 i neke hard enduro i cross modele.
ducati, yamaha i aprilia su imali jednako dobre standove. po meni su podbacili suzuki, kawasaki i triumph. moto guzzi nije ni mislio dolaziti na taj sajam?!?!
tuneri motora su bili vrlo malo zastupljeni. buell je bio kod harley davidsona sa samo par modela ( iako vise ne koristi njihovu masinu ). bilo je tu i atv i quad vozila ( samo sto to mene nije zanimalo pa tu nemam sta puno reci ). ono sto me iznenadilo je koliko su "agresivno" bili zastupljeni modeli od 50 - 250 ccm. po broju izlozenih vozila bilo ih je skoro jednako toliko koliko i motora sa vecom zapreminom.

par slika koje sam napravio vam stavljam malo kasnije danas - trenutno mi nedostaje volje za rad sa time.

 
Tinca said:
slike??????  :misli:  :misli:
stvrano mi je zao sto kasnim ali definitivno postavljam slike najvjerovatnije sutra.
 
Kroni...  Honda je definitivno najbolja, kak god okreneš..... : (y) :D