Moto-susret '1st Crusade' od 22.6. na Kalniku!

burnout

Active member
Kao što naslov govori , moto susret je na Kalniku tamo u mojem kraju , e sad tu na linku http://www.krizevci.info/index.php?option=com_content&task=view&id=1874&Itemid=78 možete nekaj vidjeti , al je flyer pre mali da bi se vidlo ko nastupa i kad , al znam da nastup Crno Perje neki DJ-i i slićno e sad kad ko nastupa nemam pojma!!!!
Budem probao saznat danas više info o tome pa javim....
Ja bum sigurno bar jedan dan gore kad tamo blizu živim pa ak neko vidi ovaj motor :

Ili ovu jaknu :

Nek se slobodno javi da se upoznamo  (y) :wink:
Pozdrav!!!!!
 
1. Kaj ima sutra, 22.06 i kad počinje?
2. Nije li tema za prebacit u putovanja (pitanje za drugove iz SIV-a) :mrgreen:
 
Hrvoje said:
1. Kaj ima sutra, 22.06 i kad počinje?
2. Nije li tema za prebacit u putovanja (pitanje za drugove iz SIV-a) :mrgreen:

1. kao što sam napisao ne znam još toćno budem danas saznao , pokušavam tjedan dana do glavnih doć al nikak , mislil sam na www motori napisati al jebiga nikak da dobim informacije :(
2. Ak je nek ju premjeste , nisam dugo  na forumu bio od kako se promjenio tak da sorry ak sam fulal  :oops:
 
Tommek said:
Može neka karta da vidim di je to? Možda dođem  :?
Rado bi ti stavil kartu al nemam nikakvi program za to :(

Budem ti probao to opisati.....
Znači ti si iz M.Bistrice i ak znaš doć do Breznice (to je stara cesta od Zegreba prema Varaždinu) onda imaš skretanje desno na nadvožnjak preko autoceste i pratiš glavnu cestu...... i kad dođeš u Gornju Rijeku onda me nazoveš pa ti dalje objasnim ili te odpratim ak bum doma!! Bum ti poslal svoj broj moba na PM! Ak u međuvremenu nabavim kartu obavezno ju stavim!!!! Sad se nemrem zezati s tim stvarima imam pun  qurac posla
Pozdrav