Moto susret Koprivnica

Dylan

Well-known member
MC ROOSTERS, Koprivnica, organizira na jezeru Soderica kraj Koprivnice moto susret koji pocinje danas, 18. 06. i traje do nedjelje, 20. 06.
Kako sam ja izgleda jedini Podravec na forumu, pozivam vas u ime Roostersa da dodjete i uzivate u dobroj muzici ( Crno Perje, Atomsko skloniste ), icu i picu, lijepim bikericama i bikerima i njihovim motorima, moto igrama ( utrka ubrzanja u subotu ), druzenju sa prijateljima i lijepom vremenu ( :?: :?: :?: ).
Ovaj susret se veze na nedjeljnu utrku za PH u Krizevcima, pa vam je to prilika da na djelu vidite nase asove sa foruma: Emila, Gigu, Maxa Shepija, Zuju...i da im svojim navijanjem pomognete da ostvare sto bolji plasman!
 
kad svira crno perje? danas ili sutra? jerbo sutra idem u varaždin pa da svratim na svirku navečer :D
 
Dylan, ja dođem ziher. Moremo i onu kravicu pogledat ak hoćeš drugo mišljenje.


Ima kakav patuljak tam??




srki
jebo
 
Zrile, ne znam tocno, ali javit cu ti veceras.
Srki, bit ce mi drago da se vidimo. Ak bas inzistiras, imam za tebe jednu retenciju, safta se vec par dana, bajno mirisi, pa izvoli... :mrgreen:
...u svakom slucaju, svi koji dodju, ako vide sutra popodne Dylana s naljepnicama www.motori.hr, ni ja nisam daleko, neka me zvrcnu na 098 248 176. Popodne, mislim u 16 su utrke ubrzanja, to ce meni biti najatraktivniji dio susreta.
E, Srki, sto se tice patuljaka, fakat znam za jednog koji je fuckao ali sad ne fucka, dobio laringitis. Kako su meni dragi oni iz pokreta za oslobadjanje vrtnih patiljaka mozemo osmisliti akciju, ali ne takvu koja ce rezultirati preseljenjem jadnog zatocenika u drugi zatvor :mrgreen:
 
Dylan said:
Zrile, Crno Perje svira i danas i sutra, a Skloniste samo sutra, bar tako pise na plakatu.

fala... samo, šteta jer nebum isla danas u vž...pa tak ni od koprivnice ništa... imam u ponedjeljak ispit :(
 
Pozdrav Srkiju i ExD9M koji sada voze u Zagreb na ZR 7,i Bismarcku koji se vraca kuci na EN 500, te Dr Shundleru i njegovoj bjelovarskoj ekipi. Mario, negdje ste mi se izgubili popodne...
Proveli smo ugodno popodne na utrkama ubrzanja i Soderici. Vrijeme je, bar dosad, posluzilo, nadajmo se da ce i sutra biti lijep dan, i da se vidimo u Krizevcima.
 
Dylan thanks na čevosima i cugi! D9M i ja stigli doma brzo i sigurno. Ipak je to brz motor! :mrgreen:

Ak sutra nebu padalo, vidimo se u Križevcima!

Neznam za onu retenciju, ja bi to u kobase odma

Ili doooobroo pročačkat! Znaš kak to veterinari delaju kad niko ne gleda!






srki
jebo komarce
 
ja sam bil ali samo do 5 tak da nisam videl utrku ubrzanja skoro nist.
moze ko iznesti rezultate od svih klasa?
 
U klasi 600 je stara r6-ica sve strgala, i novu 6r-icu i zx6r/r-ove i sve. Skidam kapu. Al me cudi kak je zx6rr bil bolji od zx6r-a. A u klaasu 1000 nisam gledal do kraja.
 
E i umalo zaboravih, Aprilie RSV-i su isto bili fest brzi. O zvuku i netrebam govorit..... :twisted: 8)
 
Srki said:
Dylan thanks na čevosima i cugi! D9M i ja stigli doma brzo i sigurno. Ipak je to brz motor! :mrgreen:

Ak sutra nebu padalo, vidimo se u Križevcima!

Neznam za onu retenciju, ja bi to u kobase odma

Ili doooobroo pročačkat! Znaš kak to veterinari delaju kad niko ne gleda!






srki
jebo komarce

Normalno da ste stigli brzo kad sam ja pred vama peglal zavoje! :mrgreen:
Krizevci su upitni zbog krasnog vremena i gostiju kojima moram po kisi spremati barbecue. Retencija jos uvijek ceka ( btw. bojim se da sam zbog male zabune zbunio D9M pricom o posteljici. Jos mi je bilo cudno kak me gleda full zbunjoza... :mrgreen:...mea culpa, star sam i zaboravan :mrgreen: )!
Bjelovarske Aprilije su se zbilja dobro pokazale...sound neponovljiv...gume...naljepnice Piss on Japan :mrgreen: ...najljepsi motor mi je bila srebrna nova Mille, naravno poslije MV Aguste F4...
 
Ljudi i ja sam se sretno vratio iz KC.Baš je bilo full dobro.Svaka čast dečkima.Jedino sam preskočio ovo za Križevce i otišo doma ujutro,a sad me zovu iz ekipe koja je malo duže zalegla,stali su na klopu i trku :( ,a ja doma tipkam po kompu :mrgreen: .Zato ću ja sad na cross u Ključ Brdovečki :mrgreen: .Opet dobro.Bok.
 
E Dylan, mi bili u Križevcima danas. Ovaj put smo čak i kišnjake pofurali, za koje se uspostavilo da su bili više nego potrebni. Još da smo peraje imali!!! :mrgreen:
 
Meni je zao, ali moji Zagrepcanci su mi bili u gostima, pa sam morao baciti rostiljadu, zbog kise malo na dvoristu, malo u garazi.
U jednom momentu su se oblaci razisli, ali uskoro su se ponovno navukli i pocelo je padati, tako da sam odustao od odlaska u KZ.
Da li su se utrke vozile, kakvi su bili rezultati, tko je bio od nasih s foruma?
 
Dylan said:
A ti se, Koko, ne znas javiti... :evil:

Drage volje,prijatelju,ali kako da te ja nađem među onoliko ljudi,a ne znam ni kako izgledaš.Jedino da nosim veliku tablu"TRAŽI SE DYLAN" :D ,a do subote popodne nismo bili sigurni da idemo,pa da se prije dogovorimo da se nađemo.Nadam se nekom drugom prilikom :mrgreen: .Jedino ak si videl nekog tko pije konzerve"RELLY-a",e to bi mogel bit ja :mrgreen: :mrgreen: .Bok.