MOTO SUSRET - MK MALARI - TROGIR - 21.05.2011.

Added to Calendar: 21-05-11

rus

Active member
moto upala mk Malari iz Trogira, na prošlogodišnjoj lokaciji u bivšem auto kampu Soline pored same gradske jezgre.
  detaljne informacije bit če stavljene nešto kasnije

211046_112674155483406_4766654_n.jpg
 
crni ribar said:
ak nemate benda za ovo okupljanje  evo nesto za Vas   (y)

www.crni-ribar.hr
zasad van ništa nemožemo reć,ima do petog miseca vrimena (y)
 
A što da rečem,vrime leti doći će to za tren  (y)
 
zasad samo ću reć da nan sviraju STIMULANS- (y)ma i ŠTRCO će bit tu,a možda i on propiva :misli: :misli:bit će toga još ma nesmin kazat :misli:
 
najnovije--bit će događanja i u petak (y)detaljnije ću dojavit jer nesmin sad sve reć  :misli: :misli::
 
:misli:  dva dana ludila ???? :shock:
 
aria said:
pa su ti od 365 dan samo dva dana ludila :misli: :mrgreen:

je taman meni dva dana ludila,moš mislit,meni od 365 dan 369 dan ludila  :jesus: :LOL: :LOL:
 
pored kupe said:
:bananapivo:


        :bananapivo:   :ujaja:   :cool:

pa điš mene u ja*a oli si lud a  :jesus: :mrgreen:
 
grobar said:
A E . MOJI KOMARCI VIDIMO SE AKO VAS KIŠA NE SJEBE KO I LANI PA BUDE ODGODA.
e neće nas ovu godinu,na vrime smo rezervirali lipo vrime (y)
 
a šta ste mislili da ne radimo ništa, :misli:ima i novost :znači svira nan STIMULANS,a bogaremi svira i PASMATERS (y)za ostalo drugi put. :D :D
 
550 said:
a šta ste mislili da ne radimo ništa, :misli:ima i novost :znači svira nan STIMULANS,a bogaremi svira i PASMATERS (y)za ostalo drugi put. :D :D

A oš meni šapnit više doli na ma znaš di aaaa,ne vako na kapaljku davat info  :mrgreen: neču nikon reć,siguro ka na radiju  :LOL: :LOL:
 
lusy said:
A oš meni šapnit više doli na ma znaš di aaaa,ne vako na kapaljku davat info  :mrgreen: neču nikon reć,siguro ka na radiju  :LOL: :LOL:

evo ću ti ja šapnit :mrgreen:
 
aria said:
evo ću ti ja šapnit :mrgreen:
e kad bi ti zna šapnija bi ti njon,ma neznaš-a za koji ..rac san ja tajnik :jesus: :jesus:tajne su u pitanju :misli: :misli: