Moto susret u Bjelovaru - ide li tko?

sync

New member
Ako netko ide mogli bi se naći negdije po putu pa si popit pivicu. Ja i ekipa idemo u subotu a u ZG smo oko 11.
 
To je ovu subotu? Ak nebum mogel za Split, idem ja...a mogel bi i Berislavv...i ko zna ko još :mrgreen:
 
Freshman said:
Moguće. Moram neke stvari još posložiti pa...



Nemoj Fresh,predaleko je to! :mrgreen:

80 km u jednom danu???? :shock: :oops:

Prešel buš servisni interval! :mrgreen: :mrgreen:
 
Sam da jos frgiće poštelam pa sam spreman:)
Nadam se da će meštar to riješiti do subote :mrgreen:
 
idem ja , idem ja ! ! ! :)

obucite se svi isto pa da se prepoznamo, ili već smislite neku foru ;)
(kažem to zato što sigurno nećete stajati cijelo vrijeme kraj motora ako imate naljku na njemu)
 
dr.chala said:
Freshman said:
Moguće. Moram neke stvari još posložiti pa...



Nemoj Fresh,predaleko je to! :mrgreen:

80 km u jednom danu???? :shock: :oops:

Prešel buš servisni interval! :mrgreen: :mrgreen:

Tak si velik a tak neozbiljan.
Za tvoju informaciju, servis obavljen (da li je - ne znam, ali štambilj je u knjižici).
Ono kaj me koči da ne odem je činjenica da kad smo prošli put bili u BJ sa dva vozila (žena i klinci s autom, a ja s motorom) onda je žena platila kaznu za prebrzu vožnju. A ne ja. Pa me sad sramota.

I da, nisam klince vodio na susret. Oni su bili uredno ostavljeni kod punice u BJ.

A i još nekaj da dočaram svoju spremnost za avanture. I prošlu subotu smo, žena i ja, ničim izazvani, išli motorom do Bjelovara. Pa ti sad nekaj reci?
 
Freshman said:
dr.chala said:
Freshman said:
Moguće. Moram neke stvari još posložiti pa...



Nemoj Fresh,predaleko je to! :mrgreen:

80 km u jednom danu???? :shock: :oops:

Prešel buš servisni interval! :mrgreen: :mrgreen:

Tak si velik a tak neozbiljan.

To mi obično žene ili Šonjo vele! :wink:

Za tvoju informaciju, servis obavljen (da li je - ne znam, ali štambilj je u knjižici).

Drago mi je čut,za štambilj mislim!

Ono kaj me koči da ne odem je činjenica da kad smo prošli put bili u BJ sa dva vozila (žena i klinci s autom, a ja s motorom) onda je žena platila kaznu za prebrzu vožnju. A ne ja. Pa me sad sramota.

Oprez je vrlina!Pa nisi R-a kupil! :mrgreen:

I da, nisam klince vodio na susret. Oni su bili uredno ostavljeni kod punice u BJ.

Kaj svi stromovci imaju punice u Bj??? :shock:

A i još nekaj da dočaram svoju spremnost za avanture. I prošlu subotu smo, žena i ja, ničim izazvani, išli motorom do Bjelovara. Pa ti sad nekaj reci?

Ne pretjeruj u ničemu! :mrgreen: :mrgreen:
 
ja dolazim isto u subotu sa NSR-kom, rega DA-398-R :mrgreen:, i imat ću goretex crnu jakni i na lijevom ramenu piše INDEPENDENT, pa ak me netko slučajno prepozna, nek me nekak zaustavi :cool:

P.S. ako nekoga nešto više zanima od susretu može posjetit stranicu http://www.white-city-riders.hr
 
Hapi said:
ja dolazim isto u subotu sa NSR-kom, rega DA-398-R :mrgreen:, i imat ću goretex crnu jakni i na lijevom ramenu piše INDEPENDENT, pa ak me netko slučajno prepozna, nek me nekak zaustavi :cool:/quote]

Evo, ja možda dolazim na stromu a u desnoj ruci imat ću batinu od 80 centimetara pa ću te već nekako zaustaviti :mrgreen: .

Chala, ko to još od stromovaca ima punicu u Bjelovaru?
Pa da nismo možda oženili sestre, a?
 
linza said:
Jesu to vama punice kupile te krame od motora? :mrgreen:

Naravno. Rekla je punica: Gledaj zete, znam da te privlači taj fazer, i nije to loš motor, vozila sam se i ja na njemu kad sam bila mlada. Ali evo dodat ću ja još malo novaca pa si kupi pravi motor.
 
Freshman said:
linza said:
Jesu to vama punice kupile te krame od motora? :mrgreen:

Naravno. Rekla je punica: Gledaj zete, znam da te privlači taj fazer, i nije to loš motor, vozila sam se i ja na njemu kad sam bila mlada. Ali evo dodat ću ja još malo novaca pa si kupi pravi motor.


Dobra! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: