Moto susreti i klubovi

Da li ih ima previše obzirom koliko nas ima

  • Da

    Votes: 16 27.6%
  • Ne

    Votes: 18 31.0%
  • Meni svejedno

    Votes: 19 32.8%
  • Ne pratim taj vid moto scene

    Votes: 0 0.0%
  • To bi na neki način trebalo reducirati

    Votes: 5 8.6%

  • Total voters
    58

HIGHLANDER

Well-known member
Našel neki dan ovaj kalendar od prije 15 godina, pa reko da vidim kaj mislite o tome ;) :mrgreen:

942731_549818828394441_873903345_n.jpg

 
HIGHLANDER said:
...
Da li ih ima previše obzirom koliko nas ima?

… meni svejedno,

kad se već vozikam, nek' je na odredištu i nekih motora/kanti i ljudi koji ih vole  (y)

a ako je još i dobra klopa  8)

  :mrgreen:
 
Kruske i jabuke ?!? 
Tu su samo 3-4 susreta. Ostalo su reliji i ot utrke. Prije 15 godina je bilo ipak malo vise susreta od ovog.
Dakle - kalendar je nepotpun, ne vidim dobro zig, al ako je izvor hms, onda nije ni cudo.
 
Volio bih da se vrati vrijeme kad je piva bila 10kn (ako moze biti u birtiji u boci 10kn ne vidim.zasto ne moze i na susretu) i cevapi 20kn a grah 10kn (isro vrijedi kao za pivu) i da se na susret ide zbog druzenja a ne da se rade susreti zbog profita, bilo bi mi svejedno jel ima 20 ili 100 susreta mjesecno.

I da se vrate đuro motohappening kao sto je nekad bilo...

Al sve je to utopija kao i sve ostalo
 
Iwa said:
Kruske i jabuke ?!? 
Tu su samo 3-4 susreta. Ostalo su reliji i ot utrke. Prije 15 godina je bilo ipak malo vise susreta od ovog.

To je onda izašlo ak se ne varam, u "Moto Pulsu" i objavili su za svaki klub
koji im je poslal termin susreta, da, bilo je par susreta više koji nisu tu
iz naprijed spomenutog razloga, ali to je zanemarivo ;) :wink:

I kaj kruške i jabuke, ja se kao nikad nisam vozil pa nemam pojma  :misli: :mrgreen:
 
Ja niš ne kužim, kaj sad treba tu komentirat?!  Alooo autor..!! :shock: :(
 
Mr. Noo said:
Ja niš ne kužim, kaj sad treba tu komentirat?!  Alooo autor..!! :shock: :(

Kad si smotan ko osmica na poligonu  :jesus:
 
xjr1300hr said:
Volio bih da se vrati vrijeme kad je piva bila 10kn (ako moze biti u birtiji u boci 10kn ne vidim.zasto ne moze i na susretu) i cevapi 20kn a grah 10kn (isro vrijedi kao za pivu) i da se na susret ide zbog druzenja a ne da se rade susreti zbog profita, bilo bi mi svejedno jel ima 20 ili 100 susreta mjesecno.

I da se vrate đuro motohappening kao sto je nekad bilo...

Al sve je to utopija kao i sve ostalo
Sve se radi zbog profita nažalost  :?
 
poco loco said:
koliko si susreta do sad odradio, organizirao?  :misli:  s kolikim profitom?  :eek:hne:

Ako je piva 15kn, a čevapi 40kn onda je netko u debelom profitu  :misli:  ili se ja varam


P.S. zato i ima puno susreta i po 4-5 moto klubova po gradovima ... money makes world go around
 
xjr1300hr said:
Ako je piva 15kn, a čevapi 40kn onda je netko u debelom profitu  :misli:  ili se ja varam


P.S. zato i ima puno susreta i po 4-5 moto klubova po gradovima ... money makes world go around
ovo si napisao iz iskustva, ili samo nagađaš?
piva 15, ćevosi 40 ...ipak je previše  :shock:  baš me zanima o kojem se susretu radi???
 
poco loco said:
ovo si napisao iz iskustva, ili samo nagađaš?
piva 15, ćevosi 40 ...ipak je previše  :shock:  baš me zanima o kojem se susretu radi???

Umag - Pula, možda ?! :shock:
 
poco loco said:
koliko si susreta do sad odradio, organizirao?  :misli:  s kolikim profitom?  :eek:hne:
nijedan  hvala Bogu  :mrgreen:  :LOL:

ali znam za dsta slučajeva iz druge ruke šta se kaže, a koji neću imenovati, nije bitno  :wink:
 
HIGHLANDER said:
To je onda izašlo ak se ne varam, u "Moto Pulsu" i objavili su za svaki klub
koji im je poslal termin susreta, da, bilo je par susreta više koji nisu tu
iz naprijed spomenutog razloga, ali to je zanemarivo ;) :wink:

I kaj kruške i jabuke, ja se kao nikad nisam vozil pa nemam pojma  :misli: :mrgreen:

Pa da, sta se pjenis odmah, prije 15 godina su se sureti objavljivali u moto glasu, a puls je prepisivao od hms- a njihov kalendar. Kruske i jabuke su u ime klubova cija je namjena i svrha postojanja sport i natjecanje vs. Klubova i clubova drugog tipa (boje, satori, grah i piva). ta dva svijeta su se pajala samo kod legije nekada i rijetko gdje jos.
Tad je razlika bila jos veca nego danas kad su sasa i mate izjavljivali za tv kako se oni ne druze s nama zmazancima i da oni vole ciste sarene jakne i radit krugove po jarunu.

a da puno nas zali za starim vremenima, zali....
 
Topic za sve dežurne filozofe i 10knpivonostalgičare.
Da,ima više klubova. I?
Da,ima više susreta. I?
Puno se toga promjenilo u 15 god. Dao sam jednom mlađem frendu Motociclismo iz 89te jer je unutra test njegovog motora kad je tek izašao. Ono šta je on primjetio odmah,na reklama nigdje nema www.neštonetko,samo adrese i telefon. Svijet se mjenja,i mjenja i nas.
 
Hmmm... Ja ne vidim ama bas nikakav problem?! Ako netko ima dobre volje organizirati bilo sta sto ima pozitivan ucinak na njega i okolinu, pa tako i moto susret, zasto da onda to i ne realizira?! Sve dok postoji zainteresiranost i posjetitelji istoga, neka se samo desava i organizira! Tko zeli, pali motor i ide, tko ne zeli, taj vikend provede u drustvu obitelji, prijatelja, cure, rodbine ili sta ti ja znam gdje...
Demokracija i slobodan odabir na  djelu! :)
 
baldeks said:
Sve se radi zbog profita nažalost  :?
vidim da si dobro upoznat sa suretima.
reć ću ti samo da je naš prošle god završio sa 9500kn manjka koje smo sami sabrali da sve platimo.
 
skuco said:
vidim da si dobro upoznat sa suretima.
reć ću ti samo da je naš prošle god završio sa 9500kn manjka koje smo sami sabrali da sve platimo.
oće konobari  :hehehe: