Moto susreti u Hrvatskoj

ma baš mene briga za bendove..neidem radi njih,idem s družit sa prijateljima cugat klopat zahebavat se,popričat sa mnogim ljudima koje znam ali ne vidim ih inače.


Dobro je Strašilo rekao da hoću bend-...odem na neki koncert i keširam.


KRALJICE!! CARICE!! :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: (y)
 
Dobra tema ali želim istaknuti da se sve može organizirati i na visokom nivou uz visoke troškove organizacije a da motoristi pri tom ne plačaju ulaz. Pogledajte naš primjer - ove godine program sa bine košta oko 100.000 (sto tisuća) kuna. Dolaze najbolji hrvatski bendovi, a di su tu još ostali troškovi organizacije koji rastu za još dodatnih 150.000 kuna. Motoristi ipak NE plačaju kao ni suvozači. Ipak i solidarnost motorista treba biti na nivou pa oni nebi trebali kupiti "lokalne suvozače/ice" i tako ih besplatno uvoditi na susret. Dakle, RADI SE O MOTO SUSRETU NAMIJENJENOM MOTORISTIMA PRVENSTVENO - SVI OSTALI PLAČAJU!!!
Pozdrav iz Kaštela!!!
P.S. I motoristi bez zaštitne kacige plačaju ulaz kao i pješaci.
 
Tomas1 said:
ja sam čuo da invalidi neplaćaju ulaz na motopartijima.Tako da znate uz predočenje invalidske iskaznice upad slobodan (y) (y) (y) (y)
E pa nazdravlje Ujo! Znači skoro cijeli MK Vukovar nigdje neplaća ulaz. Vi ste rasturali sve one čejene na Trpinjskoj :pistoles: , znajuči da ćete na motorijade jeftinije :misli:!!?? Kako ste bili vidoviti tada!!! (y) :peace:
 
Tomo-My Way said:
E pa nazdravlje Ujo! Znači skoro cijeli MK Vukovar nigdje neplaća ulaz. Vi ste rasturali sve one čejene na Trpinjskoj :pistoles: , znajuči da ćete na motorijade jeftinije :misli:!!?? Kako ste bili vidoviti tada!!! (y) :peace:
parola je snađi se :D :D :D :D :D :D :D
 
CroKick said:
MK Zle Majke ne naplačuju ni ulaz, ni cugu, ni klopu 8)

Jeftine neke majke :mrgreen: :jesus:

Ma,glupo je da se motoristima naplaćuje ulaz,ali je isto tako glupo da "bajkeri" sa sobom na susret furaju klopu i cugu :palacdolje:
Jer ako si došao nekom klubu na susret,moraš pokazati poštovanje i pomoći dečkima da se pokriju,pa kupiš i više bonova nego kaj potrošiš i ne tražiš da ti vrate lovu za nepotrošene bonove...
To je najmanje kaj možeš napraviti,zar ne?
 
Nisam se još vratio niti sa jednog susreta a da mi nije ostalo bonova, a vjerujem i većini Vas. Stoga bi svakako trebalo izbjegavati naplačivanje ulaza bikerima, a prodavanje priće da se zarađena lova "DIJELI" u humanitarne svrhe po meni ne stoji iz prostog razloga da ako se i stvarno da neka lova, a vjerujte to je mali dio za mazanje očiju javnosti, nikako nije u redu da se onda kaže ( piše ) kako je taj i taj moto klub dao u humanitarne svrhe neku lovu, zato što ispada da su svi koji su pohodili taj događaj isključivo oni ( pošto organizatori i nisu plačali taj famozni ulaz ) donirali ta sredstva kao i sredstva koja su članovi " JOŠ " zaradili za svoje i ine potrebe.
Stoga ako Vam se ide na  " MOTO "susrete da nekoj debeloj guski mažete vrat samo naprijed.
 
Iwa said:
svi smo mi odrasli ljudi (ajde dobro, većina nas) i svako ima svoje stavove i razloge na osnovu kojih odlučuje na koji će susret ići ili ne.
moj osobni stav, inat, princip, kako god da to nazovem je da ne idem na susrete na kojima se plaća ulaz za bezveze (osim ako je taj upad opravdan krevetom, toplom vodom ili kako je neko rekao - zamjenom za grah ili sl.). na susrete na kojima me diskriminiraju u samom startu kao što je npr.susret u Orašju gdje ja kao motorista na motousretu plaćam ulaz 40 kn, a pješak tj.civil koji s motorima veze nema, plaća upad 10 kn, NE IDEM. ne ulazim u ničije razloge zašto je to tako, ali ja sam malo prestara i s previše kilometara pod guzicom, da bi mi palo na pamet da samu sebe ponižavam s takvim situacijama. para imam,  ostaviću na ulazu i tri puta više, ako fali para za pokrit troškove, al da me neko dere ko zeca samo zato jer sam na moto susret došla na motoru - e neće moći. pa imam ja svoj ponos, i to onaj bosanski.
pješacima se upad treba naplaćivat. jer su došli na moto feštu. pješice. i amen.  :wink:

suma sumarum - jel znate vi koliko ima moto fešti godišnje u hr, bih i okolo ? svaki vikend možete birat gdje i kako i za koliko para. ništa se ne mora - osim vozit se....  :wink: :mrgreen:

Lijepo rečeno Iwa  (y)
ja bih samo još dodao, koliko klubova u HR i BiH "kontriraju" jedni drugima i zakazuju susrete za isti vikend.
I sami smo svjedoci ovogodišnjeg kalendara susreta, od rata na ovamo u zadnjih desetak godina znalo se da je otvorenje sezone za 1.Maj u Orašju, medjutim ako malo pogledamo kalendar naći ćemo još susreta koji "obaraju" termin u Orašju.
što nam to treba ? Jedan od razloga je nedostatak novca, naravno, zato i neki ugovaraju duple "termine" da bi "njihova raja" ostala doma.
Davno je izgleda prošlo vrijeme kad su se tankovi "četvrtali" pa kolko koga zaklopi ali cilj je bio jedan, da onaj koji pođe na susret tamo i stigne, bez obzira na bilo kakve poteškoće u putu
Izgleda da je prošlo vrijeme "navike" vožnje motora iz ljubavi prema istom(nema veze koje kubikaže i koliko konja) sve se svelo na "status simbol" ili kako ja to volim reći "spolovilo" i komercijalu.
 
ADAM said:
Jeftine neke majke :mrgreen: :jesus:

Ma,glupo je da se motoristima naplaćuje ulaz,ali je isto tako glupo da "bajkeri" sa sobom na susret furaju klopu i cugu :palacdolje:
Jer ako si došao nekom klubu na susret,moraš pokazati poštovanje i pomoći dečkima da se pokriju,pa kupiš i više bonova nego kaj potrošiš i ne tražiš da ti vrate lovu za nepotrošene bonove...
To je najmanje kaj možeš napraviti,zar ne?

kod Hollistera uvijek mozes koristiti proslogodisnje bonove ako ti je sta ostalo .... (y)
cak i kad stampaju novu seriju bonova za susret, proslogodisnje mozes zamijeniti na kasi za nove
bez ikakvih problema ....


sto se tice preklapanja datuma, u pocetku to je bila stvar totalne neorganiziranosti, no s vremenom se broj klubova i susreta povecao i to je jednostavno postalo neminovno
 
Kraljica said:
i ta ideja se prosirila i zazivjela ...  (y)

(naravno da je ostalo genijalaca koji su i dalje naplacivali, ali.....)
npr. Pula / TwinHorn je naso neko kompromisno rjesenje ... kamp besplatan, za ulaz u "ring" se placa ... ajde nije idealno, ali je ipak kompromis
TwinHorn MC (prvi tjedan u rujnu) bikerima ne naplaćuje upad. U Puli se naplaćivao ulaz svima na popularne Biker Days (prvi tjedan u osmom). Samo 2003 je bio besplatan ulaz a kamp se naplaćivao. 2004 je upad bio svima 50 kuna i od tada se više ne održava.
 
Nike said:
TwinHorn MC (prvi tjedan u rujnu) bikerima ne naplaćuje upad. U Puli se naplaćivao ulaz svima na popularne Biker Days (prvi tjedan u osmom). Samo 2003 je bio besplatan ulaz a kamp se naplaćivao. 2004 je upad bio svima 50 kuna i od tada se više ne održava.

pa dobro kad oces u detalje ... u pocetku je bio samo biker days ...bla, bla, bla ...i onda je bilo kao sto sam i napisala
(osim prvog....) pa je onda doslo do razilazenja u misljenjima i tako su nastala dva susreta u Puli ... bla, bla, bla ...
i onda je svizac zamotao cokoladu :jesus:
tu ne govorimo o povijesti Pulskih susreta, vec opcenito o susretima

no u pravu si, moja je greska, ne voze se svi po susretima vec desetak godina pa da znaju na sta sam mislila  :mrgreen:
 
vi ste u nekom drugom điru izgleda  :misli:
 
pa dobro kad oces u detalje ... u pocetku je bio samo biker days ...bla, bla, bla ...i onda je bilo kao sto sam i napisala
(osim prvog....) pa je onda doslo do razilazenja u misljenjima i tako su nastala dva susreta u Puli ... bla, bla, bla ...
i onda je svizac zamotao cokoladu jesus
tu ne govorimo o povijesti Pulskih susreta, vec opcenito o susretima

no u pravu si, moja je greska, ne voze se svi po susretima vec desetak godina pa da znaju na sta sam mislila  1Mr. Green

Kraljica je u pravu sto se tice susreta u Puli.. Nekada su bili jedni u Šijjanskoj šumi,, kampiranje kako se stigne ,u pocetku bez vWC-a i sa jednim ili dva tuša , da bi se klub raspao na dva i na dva susreta..Ulaz u ograđeni dio je se placao, a kamp nije ( ako je se to mogao zvati kamp-šuma, ko šuma) :palacdolje:
pozdrav  :jesus:
 
Klub se nije raspao u Šijani. Klub Twin Horn se razišao s Organizatorom Šijane i organizirao svoj samostalni susret na Puntiželi (sada Monumenti). S namjerom da se ulaz ne naplaćuje. I od onda MCTH ne naplaćuje ulaz motoristima. Neovisno jel imaju boje ili ne.
U kamp mogu ući i pješaci, auti, skuteri, kamioni i svašta, ali besplatne ulaznice se dijele na ulazu samo onima koji su došli na motorima. 

Inace ja osobno nikad nisam krenuo na susret gdje se upad plaćao, a ako bi slučajno zalutao, vratio bih se nazad. O susreta ne tražim niti neki fensi-šmensi bend, niti golotinju i atrakcije niti ništa posebno. Meni je to odmor nakon vožnje do tamo, koju razvlačim na što duže, a tamo susret s starim moto prijateljima i malo hladne pive. Spavati mogu bilo gdje i ne očekujem od organizatora da mi sredi kamp s 5 zvjezdica. Ipak sam ja samo šatoraš a ne šminker - mamina maza.
 
Kraljica said:
pa dobro kad oces u detalje ... u pocetku je bio samo biker days ...bla, bla, bla ...i onda je bilo kao sto sam i napisala
(osim prvog....) pa je onda doslo do razilazenja u misljenjima i tako su nastala dva susreta u Puli ... bla, bla, bla ...
i onda je svizac zamotao cokoladu :jesus:
tu ne govorimo o povijesti Pulskih susreta, vec opcenito o susretima

no u pravu si, moja je greska, ne voze se svi po susretima vec desetak godina pa da znaju na sta sam mislila  :mrgreen:
Pa baš nisam htio u detalje. Zašto bi ja sad po forumu pričao o Jovanoviću i TwinHornu ;). Ko jebe šta je bilo. Zadnjih par godina se kod Twin Horna ne plaća, a napisala si da se plaća, pa mi to nije bilo jasno. Pozdrav odo ja u Duće
 
Stari vuk said:
Klub se nije raspao u Šijani. Klub Twin Horn se razišao s Organizatorom Šijane i organizirao svoj samostalni susret na Puntiželi (sada Monumenti). S namjerom da se ulaz ne naplaćuje. I od onda MCTH ne naplaćuje ulaz motoristima. Neovisno jel imaju boje ili ne.
U kamp mogu ući i pješaci, auti, skuteri, kamioni i svašta, ali besplatne ulaznice se dijele na ulazu samo onima koji su došli na motorima. 
....

tako je  :peace: motoristi na moto susret besplatno, a svi ostali civili koji su dosli vidit "cirkus" i "cudnovate zivotinje" neka plate ... pa i u ZOO se ulaz placa  :yes:
 
Kraljica said:
sto se tice te inflacije "humanitarki" ... kak da vam to kazem, lagano mi se vec sere od toga  :bored:
nisam bas toliki altruist, i sta sad, ubite me zbog toga  :LOL:
mislim OK je humanitarni rad, ali ne s prisilom  :jesus:

kak da vam to objasnim, ja vozim motor zbog sebe, a ne zbog mira u svijetu  :mrgreen:
(y)
:lolcry: :rofl: :naklon: :naklon:

Ovo je definitivno izjava koju treba kandidirati za izjavu godine  :LOL:
 
Kraljica said:
tako je  :peace: motoristi na moto susret besplatno, a svi ostali civili koji su dosli vidit "cirkus" i "cudnovate zivotinje" neka plate ... pa i u ZOO se ulaz placa  :yes:
Mislim da će i ova izjava biti pri samom vrhu (y) (y) (y)!!! Svaka ti čast!!!